Spotkaj się z Młodymi Wilkami


2018.06.26

opublikował:

Spotkaj się z Młodymi Wilkami

foto: mat. pras.

Młode Wilki po raz 6 wychodzą na front. Po premierze singla „Nic za darmo/Piramida”, który blisko 1 000 000 odsłon osiągnął w rekordowe dla Młodych Wilków pięć dni pora na cały album, na którym znajdą się także solowe utwory od każdego z 12 uczestników. Krążek ukazuje się w dystrybucji sklepowej oraz cyfrowej w najbliższy piątek, a towarzyszyć będzie mu szereg premierowych aktywności.

Już o 18.00 w warszawskim Asfalt Shopie przy Kredytowej 8 odbędzie się spotkanie z uczestnikami tegorocznej edycji, podczas którego będziecie mogli w luźnej atmosferze porozmawiać z artystami, dopytać o nurtujące kwestie, a także kupić album, zgarnąć podpis czy zrobić zdjęcie. Na miejscu dostępne będą płyty z preorderowej edycji limitowanej, wzbogaconej o specjalny bonus.

Następnie pora na pełne świętowanie. O 22:00 impreza przenosi się do klubu ISKRA Pole Mokotowskie, gdzie odbędzie się release party połączone z organizowaną przez Blu Mantica pełną atrakcji imprezą Nightgang | Summer Launch Party.

W tegorocznej edycji akcji Popkillera udział biorą Zeamsone, Frosti Rege, Kamil Pivot, White 2115, Fejz, Jan-rapowanie, Barto’cut12, Michał Tomasik, Pater, Zero, Siles i Tymek

Spotkanie premierowe:
Gdzie: AsfaltShop, Kredytowa 8
O której: 18:00
Za ile: Wstęp free, bez ograniczeń wiekowych

Release party:
Gdzie: Iskra, Wawelska 5
O której: 22:00-4:00
Za ile: 35 zł -> a z popkillerowym hasłem tylko 25 zł. Hasło znajdziecie w dniu imprezy na instastory Popkillera

Szczegóły imprezy znajdziecie na jej facebookowej stronie. Wstęp od 18 lat.

 

Polecane

Share This