Sprawdź jak wygląda T.Love w wersji świątecznej

To pierwsza świąteczna piosenka T.Love.


2023.11.05

opublikował:

Sprawdź jak wygląda T.Love w wersji świątecznej

fot. mat. pras.

Właśnie ukazał się klip do pierwszej świątecznej piosenki T.Love „To chyba miłość jest” z ekskluzywnymi fragmentami filmu „Uwierz w Mikołaja”.

Ku zaskoczeniu fanów, to właśnie T.Love rozpoczął w tym roku sezon świątecznych piosenek, a teraz na te zimne dni oddaje fanom swój świąteczny klip. „To chyba miłość jest” rozgrzewa jak zimowa herbatka i wełniany koc. Ta piosenka to hymn na cześć miłości ze wszystkimi jej obliczami – i tym słodkim, i tym mniej pogodnym. Poza tym nie da się zaprzeczyć, że długie zimowe wieczory i atmosfera świąt sprzyjają okazywaniu sobie miłości bardziej niż jakiekolwiek Walentynki.

Jak śpiewa Muniek „kiedy pada śnieg, tulisz się jak dziecko”. Piosenka promuje nową komedię świąteczną „Uwierz w Mikołaja”, która wcale nie jest taka słodka i taka grzeczna, jak mogłoby Wam się wydawać. Pod okiem reżysera Pascala Pawliszewskiego, powstał też klip, który świetnie wpasowuje się ten klimat – trochę z przymrużeniem oka, trochę z dystansem i na pewno ze szczerą dziecięcą radością bycia szybszym niż pierwsza emisja radiowa „Last Christmas” w sezonie.

Komedia „Uwierz w Mikołaja” jest efektem połączenia sił przez: Magdalenę Witkiewicz, autorkę bestsellera pod tym samym tytułem, na podstawie którego scenariusz napisała Ilona Łepkowska („Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, „Och, Karol 2”), a za kamerą stanęła reżyserka Anna Wieczur („Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”). W filmie znalazła się pełna gwiazd obsada: Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Aleksandra Grabowska, Grzegorz Daukszewicz, Dorota Kolak, Cezary Żak, Mateusz Janicki, Teresa Lipowska i wielu innych.

Tagi


Polecane

Share This