Sprawdźcie, co Dawid Kwiatkowski zrobił dla swojej fanki


2019.11.25

opublikował:

Sprawdźcie, co Dawid Kwiatkowski zrobił dla swojej fanki

fot. P. Tarasewicz

Zostało udowodnione naukowo, że muzyka leczy ciało i dusze. Leczenie muzyką jest coraz popularniejszą formą terapii. Zostało udowodnione naukowo, że muzyka leczy ciało i duszę. Leczenie muzyką jest coraz popularniejszą formą terapii. Jednym z takich przykładów jest Klaudia, która każdorazowo po powrocie z koncertu Dawida Kwiatkowskiego czuje się lepiej i ma lepsze wyniki badań. Potwierdzają to jej lekarze.

Między innymi z tego powodu do udziału w swoim najnowszym teledysku „Świąteczna” Dawid zaprosił Klaudię, jedną z jego największych fanek, która niestety zmaga się i dzielnie walczy z chorobą nowotworową. Klip realizowany był przez dwa dni. Czas ten czas spędziła z Dawidem, co było dla niej niespodzianką. Jadąc do Warszawy była przekonana, że jedzie na spotkanie z lekarzami w sprawie dalszego leczenia. Jej reakcja na to, że jest inaczej została uwieczniona w teledysku.

Miałem duży problem ze zdecydowaniem się na scenariusz, nie chciałem robić kolejnego świątecznego teledysku, albo takiego, w którym będziemy coś udawać. Chcieliśmy uchwycić nasze naturalne emocje i spędzić z Klaudią świetny czas. Wydaje mi się, że udało nam się to w stu procentach – tak o najnowszym teledysku wypowiada się Dawid Kwiatkowski.

Polecane

Share This