Stolica i Rybnik najbardziej zainteresowane koncertem Thirty Seconds To Mars


2014.02.06

opublikował:

Stolica i Rybnik najbardziej zainteresowane koncertem Thirty Seconds To Mars

Tylko do 14 lutego potrwa promocyjna sprzedaż biletów na koncert Thirty Seconds To Mars. Po tym terminie wszystkie bilety będą o 20 złotych droższe. Już teraz wydarzenie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Co ciekawe, bilety najlepiej sprzedają się w największych miastach w Polsce, w szczególności w Warszawie.

To już ostatni moment, żeby nabyć bilety na koncert Thirty Seconds To Mars w promocyjnej cenie. Sprzedaż na korzystniejszych warunkach będzie trwać tylko do 14 lutego. Do tej pory najchętniej  korzystali z niej mieszkańcy Rybnika. Nie powinno to nikogo dziwić, że akurat to miasto znajduje się na pierwszej pozycji pod względem liczby sprzedanych biletów. Wszak do koncertów dużych gwiazd mieszkańcy Rybnika zdążyli się już przyzwyczaić – mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu Thirty Seconds To Mars.

Warto podkreślić, że poza Rybnikiem koncert cieszy się bardzo dużą popularnością w największych miastach w kraju. Druga w rankingu sprzedanych wejściówek jest Warszawa. W czołówce miast, gdzie bilety rozchodzą się najlepiej, znajdują się również: Kraków, Wrocław, Poznań, Racibórz i Łódź.

Jeśli chodzi o sprzedaż w punktach sprzedaży, to pod tym względem zdecydowanie prowadzi Rybnik, który wyprzedza Warszawę, Poznań i Wrocław. W internetowej sprzedaży liderem jest Warszawa. Za nią uplasował się Kraków. Kolejne miejsca zajmują Wrocław, Rybnik i Łódź. Organizatorzy otrzymali również zamówienia na bilety z innych krajów. Na koncert Thirty Seconds To Mars przyjadą fani z: Niemiec, Czech, Wielkiej Brytanii, Litwy oraz z Ukrainy. 

Koncert odbędzie się 22 czerwca w Rybniku.

Polecane

Share This