Street Levels 2013 – wkrótce koniec zgłoszeń

Nagrodą w konkursie jest teledysk od Grupy13.


2013.09.12

opublikował:

Street Levels 2013 – wkrótce koniec zgłoszeń

Pozostało jeszcze 12 dni do zakończenia pierwszej części internetowego konkursu Street Levels 2013, w którym amatorzy, zawodowcy, składy z undergroundu i wszystkie osoby nagrywające hip – hop po domach mogą zgłaszać swoje utwory. Później w toku głosowania internauci wybiorą finałową dwudziestkę. Ostatecznie ustalenie zwycięzcy nastąpi przez zsumowanie głosów internautów oraz jury w składzie: Vienio, DJ 600V, Deszczu Strugi, Arkadiusz „MIX and Master Artist” Namysłowski, Sigma NGWM. Laureat w nagrodę otrzyma teledysk zrealizowany przez studio filmowe Grupa13 prowadzone przez Dariusza Szermanowicza.

{reklama-hh}

Street Levels funkcjonuje od 2008 roku w formie koncertów open-air. Organizatorzy od początku starają się promować młodych artystów hip hopowych. Pierwsze edycje odbywały się na terenie Stowarzyszenia „Tęcza Na Rzecz Dzieci I Młodzieży im. Macieja Kostki w Radlinie”, a kolejne w Jarocińskim Ośrodku Kultury. W 2011 i 2012 Street Levels było kompleksem kilku wydarzeń takich jak: Przegląd Młodych Kapel hip-hop, Jarocin Streetball 2011, Summer Frestyle Competition 2011 czyli Letnie zawody YOYO, Koncert inauguracyjny pod Ideą Muzyki Przeciwko Rasizmowi. Od 2013 Street Levels zmienia formę z koncertów w stronę konkursów internetowych dla młodych twórców.

Na zdjęciu jury w pełnym składzie – od lewej: DJ Deszczu Strugi, Sigma (Stowarzyszenie Osiedle), Arkadiusz „Mix and Master” Namysłowski, Vienio, DJ 600V.

Polecane