STYCZEŃ 2012


2012.01.11

opublikował:

STYCZEŃ 2012

 6

ZACIERALIA

Progresja – Warszawa

PEDRO Y MARI – kolędy na jazzowo

Old Timers Garage – Katowice

7

ZACIERALIA

Progresja – Warszawa

TEST FOBII KREON

Old Timers Garage – Katowice

Koncert Noworoczny: Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu

PKiN – Sala Kongresowa – Warszawa

10

Ale KINO! – KONCERT MUZYKI FILMOWEJ

Filharmonia Łódzka im. A.Rubinsteina – Łódź

11

KULT

Ełckie Centrum Kultury – Ełk

Wieczór hiszpańskiej gitary

Sala Koncertowa Filharmonii Narodowej – Warszawa

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO

Old Timers Garage – Katowice

PIOTR ROGUCKI

Forty Kleparz – Kraków

12

JELONEK

Stodoła – Warszawa

KULT

Dawna Hala Mięsna – Białystok

KU-BA DUO

Old Timers Garage – Katowice

13

MARIUSZ LUBOMSKI „Ambiwalencja”

Centrum Sztuki IMPART – Wrocław

ARKA NOEGO w programie kolędowym

Kościół św. Marii Magdaleny – Wrocław

ALEX CARLIN / ATMA ANUR

Old Timers Garage – Katowice

KSU / MOSKWA / CELA NR 3

N-Club – Grudziądz

GOORAL / MENTALCUT

SQ – Poznań

KONCERT FAMILIJNY PT.”MUZYKA JEST TAŃCEM” Z CYKLU „FILHARMONIA: O CO TYLE HAŁASU?!”

Filharmonia Łódzka im. A.Rubinsteina – Łódź

Koncert noworoczny zespołu Mazowsze

Teatr Matecznik Mazowsze – Otrębusy

WIECZÓR Z IRENEUSZEM DUDKIEM

Sala Muzeum Niepodległości – Warszawa

14

ANIA RUSOWICZ „Mój Big-Bit pół wieku później”

ODA Firley – Wrocław

KATARZYNA GRONIEC

Centrum Sztuki IMPART – Wrocław

DON`T ASK SMINGUS

Old Timers Garage – Katowice

GOORAL

Rotunda – Kraków

KONERT NOWOROCZNY ZESPOŁU MAZOWSZE

Teatr Matecznik Mazowsze – Otrębusy

KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK ZORGANIZOWANY PRZEZ OGÓLNOKSZTAŁCĄCĄ SZKOŁĘ MUZYCZNĄ I i II ST. IM. HENRYKA WIENIAWSKIEGO

Filharmonia Łódzka im. A.Rubinsteina – Łódź

15

ETHNO JAZZ FESTIVAL – ATOM STRING QUARTET

Synagoga Pod Białym Bocianem – Wrocław

MACIEJ MALEŃCZUK

Wytwórnia – Łódź

16

GRANIE NA ŻYWO: D4D

Hard Rock Cafe – Warszawa

GRANIE NA ŻYWO: Grzegorz Kapołka

Hard Rock Cafe – Kraków

TARJA TURUNEN

Stodoła – Warszawa

17

PEPSI ROCKS! presents Lostbone, AmetriA & Licorea

Hard Rock Cafe – Warszawa

18

MUZYKA WYSP BRYTYJSKICH

Filharmonia Pomorska – Bydgoszcz

19

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW/ Exposed In The Light- WORLD TOUR 2012

Hala Stulecia – Wrocław


SPRAWDŹ WIĘCEJ NA TEMAT TEGO KONCERTU –  KLIKNIJ TUTAJ


VAVAMUFFIN

Forty Kleparz – Kraków

20

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW/ Exposed In The Light- WORLD TOUR 2012

Arena – Poznań

SPRAWDŹ WIĘCEJ NA TEMAT TEGO KONCERTU –  KLIKNIJ TUTAJ

PHOENIX RISING TOUR 2011: Behemoth / Blindead / MOROWE

Słowianin – Szczecin

MAGDA NAVARETTE – Iman

Old Timers Garage – Katowice

KONCERT SYMFONICZNY

Filharmonia Pomorska – Bygdoszcz

KAMYK ZIELONY

Teatr Rampa – Warszawa

DECADENCE 6 pres Wareika Live!

SQ – Poznań

21

ELDO & DANIEL DRUMZ

Klub Pod Muzami – Kalisz

DONGURALESKO

Megaclub – Katowice

PAPRIKA KORPS / R.U.T.A.

Skwer Fabryki Trzciny – Warszawa

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW/ Exposed In The Light- WORLD TOUR 2012

Warszawa – Torwar

SPRAWDŹ WIĘCEJ NA TEMAT TEGO KONCERTU –  KLIKNIJ TUTAJ

KUKI I PIERSI

Hala Widowiskowa MOSiR – Kielce

KAMYK ZIELONY

Teatr Rampa – Warszawa

THE REAL McKENZIES, FLATFOOT 56

Ucho – Gdynia

MARCIN STYCZEŃ

Mechanik – Warszawa

AUDIOFEELS

Dom Muzyki i Tanca – Zabrze

WARSAW POWER METAL FEST 4

Fonobar – Warszawa

PHOENIX RISING TOUR 2011: Behemoth / Blindead / Morowe

Hala Wisły – Kraków

ZACZAROWANA WYSPA: „THE METROPOLITAN OPERA: LIVE IN HD”

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina – Łódź

RECITAL MAGDALENY ZAWADZKIEJ- „Pamiętnik liryczny”

Scena Kameralna Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury (n2) – Warszawa

KONCERT SYMFONICZNY

Filharmonia Pomorska – Bygdoszcz

22

ELDO

Blue Note – Poznań

PIOTR ROGUCKI

Mega Club – Katowice

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW/ Exposed In The Light- WORLD TOUR 2012

Spodek – Katowice

SPRAWDŹ WIĘCEJ NA TEMAT TEGO KONCERTU –  KLIKNIJ TUTAJ


BLOODGROUP

Powiększenie – Warszawa

ETHNO JAZZ FESTIVAL: Voo Voo & Ladies String Quartet

Synagowa pod Białym Bocianem – Wrocław

KONCERT MUZYKI DAWNEJ: Philippe Jaroussky

Filharmonia Łódźka im. A. Rubinsteina – Łódź

23

GRANIE NA ŻYWO: Żywiołak

Hard Rock Cafe – Kraków

GRANIE NA ŻYWO: Waglewski & Łęczycki

Hard Rock Cafe – Warszawa

BLOODGROUP

Forty Kleparz – Kraków



RECITAL EDYTY GEPPERT – Kocham cię życie

Teatr Muzyczny – Gdynia

WESOŁA WDÓWKA

Sala Koncertowa Filharmonii Narodowej – Warszawa

24

PHOENIX RISING TOUR: Behemoth / Blindead / Morowe / Deus Mortem

Dawna Hala Mięsna – Białystok

PEPSI ROCKS! presents Moskwa & Rejestracja

Hard Rock Cafe – Warszawa

BLOODGROUP

Puzzle – Wrocław

DROPKICK MURPHYS

Stodoła – Warszawa



KONCERT MUZYKI WSPÓŁCZESNEJ „Contem.Ucha”

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina, Sala Kameralna – Łódź

25

BLOODGROUP

Blue Note – Poznań

26

LENINGRAD

Centrum Sztuki IMPART – Wrocław

ETHNO JAZZ FESTIVAL: Amjad Farid Sabri

Synagoga pod Białym Bocianem – Wrocław

KRUSHER

Rotunda – Kraków

ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY

Forty Kleparz – Kraków

POLUCJANZI

Wytwórnia – Łódź

27


ALICJA MAJEWSKA

Filharmonia Pomorska – Bydgoszcz

ERIC PRYDZ

Pomarańcza – Izdenik k Krakowa

ZGREDYBILLIES

Old Timers Garage – Katowice

28

OLDSCHOOL FEST WARSZAWA 2012: THE ANALOGS, DEADLINE, BULBULATORS, VIENIO & WAY SIDE CREW

Stodoła – Warszawa

MACIEJ BALCAE & NIEBO

Old Timers Garage – Katowice

MITCH & MITCH

ODA Firley – Wrocław

DRAKONIA RAP NIGHT 2

Fonobar – Warszawa

ERIC PRYDZ

Cosmos – Krzycko Małe k Leszna

29

DREAM THEATER

Arena – Poznań

KYLESA / CIRCLE TAKES THE SQUARE / KEN MODE

Blue Note – Poznań

DUBIOZA KOLEKTIZ, SENK ŻE, POWER OF TRINITY

Stodoła – Warszawa

BEZ GWARU: Jacek Kleyff

Gwarek – Kraków

30

TERCET CZYLI KWARTET

Teatr Muzyczny – Łódź

SKULL FIST / STEEL WING

Progresja – Warszawa

GRANIE NA ŻYWO: KlezmaFour

Hard Rock Cafe – Kraków

GRANIE NA ŻYWO: Projekt Warszawiak

Hard Rock Cafe – Warszawa

31

GIULIA Y LOS TELLARINI

Centrum Sztuki IMPART – Wrocław

PEPSI ROCKS! presents Bracia

Hard Rock Cafe – Warszawa

Polecane

Share This