Sukces Brodki w Nowym Jorku


2012.10.19

opublikował:

Sukces Brodki w Nowym Jorku

Wczoraj Monika Brodka wystąpiła w ramach CMJ Music Marathon w jednym z nowojorskich klubów w ramach showcase „Don`t Panic! We`re From Poland”. Koncert Moniki był jednym z 10 rekomendowanych przez CMJ występów i sądząc po reakcji mediów i widzów – był bardzo udany – Panika to ostatnie słowo, jakie przychodzi na myśl, kiedy słyszy się jej podszyty elektroniką songwriterski materiał.

Na CMJ zapraszani są muzycy z całego świata by móc zaprezentować się nie tylko nowojorskiej publiczności, ale także przedstawicielom branży muzycznej. Oprócz koncertów, CMJ to także liczne spotkania, warsztaty i panele dyskusyjne.

To bardzo dobry prognostyk przed zbliżającą się galą MTV EMA 2012, gdzie Monika dzięki wygranej w plebiscycie na Najlepszego Polskiego Artystę MTV EMA 2012 konkuruje o takie samo wyróżnienie w skali całego starego kontynentu. Tym razem będzie musiała pokonać lokalnych zwycięzców z innych europejskich krajów. Jeśli i tu odniesie sukces, czekać ją będzie walka o miano Najlepszego Artysty Światowego. Tak czy siak, już dziś gratulujemy Monice!

Taki sukces przydałby się nie tylko Monice, ale i całej naszej branży muzycznej. Dobrze byłoby pokazać światu, że Polska to nie tylko obowiązkowy przystanek na wielkich trasach koncertowych światowych gwiazd, ale i miejsce, w którym można spokojnie znaleźć ich następców. I tego właśnie życzymy Brodce, polskim artystom i samym sobie. Jakkolwiek oceniać plebiscyty typu MTV EMA 2012, to są one jedną z kilku skutecznych metod do „dania się odkryć” szerszemu światu. Trzymamy kciuki.

Na stronie mtvema.com trwa jeszcze głosowanie w pozostałych kategoriach. Głosy w plebiscycie MTV EMA można oddawać do 9 listopada 2012, do godz. 11:59.

Przy okazji – przed chwilą odbyła się premiera nowego klipu Moniki Brodki do utworu „Dancing Shoes (Kamp! RMX)”. Zobaczcie:A tu dobrze już znany obrazek do „Varsovie”:

Polecane

Share This