System Of A Down pierwszą gwiazdą Impact Festivalu


2016.10.11

opublikował:

System Of A Down pierwszą gwiazdą Impact Festivalu

Po roku przerwy Impact Festival powraca w wielkim stylu. Cztery edycje Impact Festival odwiedziły Warszawę i Łódź. Teraz przyszła pora na południe Polski. Piąta edycja festiwalu odbędzie się 17 czerwca w Tauron Arenie Kraków. Jej gwiazdą będzie amerykańska formacja System Of A Down.

Przypomnijmy, że na koncert SOAD w łódzkiej Atlas Arenie w 2013 roku bilety rozeszły się  błyskawicznym tempie. Zespół dał fantastyczny koncert, i od tamtej pory fani czekają na więcej. Wkrótce poznamy kolejnych artystów.

Ceny biletów w przedsprzedaży rozpoczynają się od 249 zł. Organizatorem Impact Festivalu jest agencja Live Nation.

Impact pojawił się na koncertowej mapie Polski w 2012 roku. Dwie pierwsze edycje odbyły się na terenie warszawskiego lotniska Bemowo. Gwiazdami Impactu w 2012 byli m.in. Red Hot Chili Peppers i Kasabian. Rok później impreza rozrosła się do dwóch dni na scenie zobaczyliśmy wówczas m.in. Slayera, Rammstein, Korna i Thirty Seconds To Mars. 2014 przyniósł zmianę lokalizacji, tym razem Impact powędrował do Łodzi, gdzie 11 i 12 czerwca oglądaliśmy m.in. Black Sabbath i Aerosmith. Rok później publiczność oklaskiwała takie grupy jak Slipknot, Gojira czy Godsmack. W 2015 Live Nation zdecydowało się nie organizować imprezy.

 

 

Polecane

Share This