Szczegóły albumu Obywatela MC


2013.01.23

opublikował:

Szczegóły albumu Obywatela MC

Po pierwsze: Ujawniamy okładkę płyty (dostępną w grafice promomixu), którą można już zamawiać w preorderze TUTAJ . Będzie to limitowana edycja zawierająca jako bonus tracki „Pościg remix The Returners” oraz „Słowo remix Szczur”. Przy wybraniu opcji przedpłaty i dostawie na terytorium Polski, przesyłka będzie gratis. Realizacja zamówień rozpocznie się 19 lutego 2013 roku.

{reklama-hh}

Po drugie: Aby przekonać fanów do zakupu płyty, Obywatel MC z DJ-em Centem przygotowali do odsłuchu promomix albumu, czyli „Getto Deluks” w pigułce – udostępniony na ProstoTV.

Oficjalna premiera albumu „Getto Deluks” 22 lutego 2013 roku.

„Getto Deluks” to mocno solowa płyta. Goście pojawiają się tylko w jednym numerze: Rybson (drugi filar Deluks) i RDW. Producenci, którzy przyczynili się do powstania warstwy muzycznej albumu to: Odme, Szczur, Brahu, Urban i The Returners. Skrecze położyli DJ-e: Cent, Chwiał, Bez Ksywy i Krime. Obywatel MC o swoim albumie mówi tak: „Jest to hołd oddany 4 elementom kultury hip hop i ludziom, którzy reprezentowali i reprezentują jej wartości po dziś dzień”.


Polecane

Share This