Szymi Szyms pokazuje „Brzydkie”. Nowy teledysk reprezentanta QueQuality

W singlu gościnnie pojawił się ZetHa.


2021.10.19

opublikował:

Szymi Szyms pokazuje „Brzydkie”. Nowy teledysk reprezentanta QueQuality

fot. mat. pras.

Na oficjalnym kanale QueQuality ukazał się nowy teledysk Szymiego Szymsa. „Brzydkie” to tytułowy singiel zapowiadający drugi solowy album artysty.

Premierę teledysku poprzedziła publikacja tajemniczej strony internetowej brzydkie.com. Na www znajdowała się układanka, której rozwiązanie prowadziło do wskazówki, jaką był licznik. Strona, w zmienionej obecnie formie, jest nadal aktywna.

Szymi Szyms zadebiutował w czerwcu 2020 roku albumem „Tokio Hotel” wydanym nakładem QueQuality. Na płycie raper w ekshibicjonistyczny sposób opowiadał o swoim życiu: marzeniach, upadkach i relacjach. „Brzydkie” daje nam przedsmak, czego możemy spodziewać się po jego drugiej płycie – przekaz znów jest bardzo bezpośredni i nie ma tu miejsca na owijanie w bawełnę. Teledysk do tytułowego singla, do którego dograł się ZetHa, dostępny jest na oficjalnym kanale QueQuality.

Wraz z premierą teledysku na QueShop.pl wystartował limitowany preorder albumu „Brzydkie” dostępny w kilku wariantach. Jednym z nich jest ograniczony zaledwie do 100 egzemplarzy PREMIUM BOX wzbogacony o figurkę, bonusowy materiał muzyczny, nową wersję plakatu oraz dodatkowe vlepki.

Premiera drugiego solowego albumu Szymiego Szymsa planowana jest na przełom 2021/2022 roku. Więcej szczegółów poznamy wkrótce.

Polecane

Share This