Taco Hemingway gościem Bedoesa


2018.10.11

opublikował:

Taco Hemingway gościem Bedoesa

fot. Piotr Tarasewicz

30 listopada do sklepów trafi nowy album Bedoesa i Kubiego Producenta „Kwiat polskiej młodzieży”. Artyści promują materiał singlami “05:05”, “Filipiny” oraz “Wow”. Kolejny premierowy utwór ma się pojawić równolegle z rozpoczęciem preorderu.

Bedoes stopniowo ujawnia gości, których zaprosił na nadchodzący krążek. Dotychczas dowiedzieliśmy się, że na „Kwiat polskiej młodzieży” dograli się Quebonafide, Białas, Koldi i Young Multi. Teraz poznajmy kolejną ksywkę. – Chciałbym ogłosić, że dzisiaj dostałem wokale Taco Hemingwaya. Płyta z mojej strony jest już skończona, czekam na wokale reszty gości – poinformował Borys. Taco pojawi się w numerze zatytułowanym „Chłopaki nie płaczą”.

Artyści mieli już okazję współpracować przy okazji „O,25 mg”, płytki dodawanej do preorderów albumu „Soma 0,5 mg” TACONAFIDE. Bedoes pojawił się wówczas w remiksie „8 kobiet”.

Nie udało się przy „Flagey EP”, uda się teraz

W połowie sierpnia Bedoes zdradził, że miał się pojawić na tegorocznej epce Taco Hemingwaya „Flagey”. Reprezentant SB Maffiji otrzymał zaproszenie do piosenki „Anja”. – Miałem tutaj się znaleźć, ale było bardzo mało czasu i nie zdążyłem się dograć. Widocznie tak miało być -pisał.

Borys przyznał również, że kiedyś nie był fanem Taco, ale z czasem się to zmieniło. – Kiedyś (ok. trzy lata temu) nie lubiłem Taco. Twierdziłem, że to smutny raper i w ogóle, że ch*j z nim nawet go nie słuchając, znałem tylko sześć zer i stwierdziłem, że to rap dla studentów. Napisałem o tym gdzieś w komentarzu na moim fanpage’u, więc dlatego teraz piszę ten post – mimo, że mało osób wiedziało o tym, że tak dawno miałem takie zdanie, to leżało mi to po prostu na sumieniu i zwracam honor. Taco Hemingway to TOP raperów w Polsce – komentował.

Polecane


Share This