Taco Hemingway propsuje Hot16 Mielzky’ego i wskazuje punche, które pomogą pokonać koronawirusa


2020.05.07

opublikował:

Taco Hemingway propsuje Hot16 Mielzky’ego i wskazuje punche, które pomogą pokonać koronawirusa

fot. P. Tarasewicz

„Fifi pierwsza dama większość czasu spędza milcząc / Ale chciałem pomóc, bo to pi***lony hip-hop” – nawinął w zwrotce Taconafide Taco Hemingway. Raper faktycznie jest żywo zainteresowany przebiegiem wyzwania Solara, nawinął w jego ramach już dwie zwrotki – solo oraz z Quebo – i wydatnie przyczynił się do popularyzacji Hot 16 Challenge 2. Raper śledzi nagrania kolegów ze sceny i nie stroni od komentowania ich na YouTube. Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Fifi propsował nagranie Miłego ATZ, teraz raper przyznaje, że jest pod wrażeniem także zwrotki Mielzky’ego.

„Bez kapoka walę banie, prawie Hasselhoff / Kleję zdanie jak najlepsi gracze; Nas, L, Hov”. O_O – jak te pancze nie ro***ią koronawirusa, to już nie ma dla nas nadziei – napisał pod zwrotką Taco. Niedługo później pojawiła się odpowiedź Mielona, który stwierdził: – Wierzyłem w ten koment, odkąd na imprezie Desperadosa klepałem cię w plecy, ale nie skumałeś. Co na to Taco? – Morda, to nie byłem ja tylko jakiś randomowy chłop z wąsem. Pewnie nie miał pojęcia, co się dzieje – napisał raper.

Na podsumowania Hot 16 Challenge 2 jeszcze przyjdzie czas, ale już teraz jesteśmy pewni, że zwrotka Mielzky’ego zostanie z nami na dłużej, podobnie zresztą jak nagranie Taconafide.

Polecane


Share This