Taco Hemingway przerywa milczenie


2019.08.13

opublikował:

Taco Hemingway przerywa milczenie

fot. Ania Bystrowska

Na półtora miesiąca przed premierą drugiej części książki, Jacek Baliński i Bartek Strowski zapowiadają najbardziej zaskakującego gościa swojej publikacji. Od lat unikający mediów i stroniący od wywiadów Taco Hemingway przyjął zaproszenie i w trakcie ponad czterogodzinnej rozmowy podzielił się wieloma nieznanymi dotąd faktami, które czytelnicy znajdą na łamach „To nie jest hip-hop. Rozmowy II”. Premiera już 27 września.

Taco Hemingway jest jednym z najpopularniejszych wykonawców na polskiej scenie muzycznej. Raper oraz autor tekstów. Debiutował w 2011 roku, a pod koniec 2014 roku wydał przełomowy dla siebie konceptualny album „Trójkąt warszawski”. Dwukrotny laureat Fryderyków oraz zdobywca Złotych i Platynowych Płyt. Współtwórca duetu Taconafide. (Współ)autor takich hitów jak „Tamagotchi”, „Deszcz na betonie”, „Nostalgia” czy „6 zer”. Związany z wytwórnią Asfalt Records. Rozmowę z artystą, który w lipcu wydał nową płytę „POCZTÓWKA Z WWA, LATO ’19”, przeprowadzili wspólnie Jacek Baliński i Bartek Strowski.

Kolejni rozmówcy, którzy wzięli udział w „To nie jest hip-hop. Rozmowy II”, są ujawniani pojedynczo w każdy wtorek i środę. Ostatnia osoba zostanie zaprezentowana 28 sierpnia. Dotychczas ogłoszone zostały m.in. takie gwiazdy jak donGURALesko, Miuosh, Oskar (PRO8L3M), Otsochodzi, Solar/Białas czy Ten Typ Mes.

Wydana równie atrakcyjnie jak pierwsza część kontynuacja książki jest dostępna w przedsprzedaży w różnych wariantach. Na stronie wydawnictwa No Dayz Off można zamówić zarówno samą książkę (lub wersję e-book), jak również limitowany ekskluzywny zestaw oraz obie publikacje w promocyjnej cenie. Należy podkreślić, że cena „To nie jest hip-hop. Rozmowy II” jest niższa niż w przypadku zeszłorocznego wydawnictwa.

Premiera książki zaplanowana jest na 27 września 2019 roku, czyli na dzień przed historycznym koncertem Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło na Stadionie Narodowym. Znacznie wcześniej, bo w sobotę 17 sierpnia, w serwisie newonce.net przedpremierowo opublikowany zostanie fragment wywiadu z artystą.

Polecane

Share This