Tank pokazują fragmenty


2012.05.23

opublikował:

Tank pokazują fragmenty

Następca doskonale przyjętego albumu “War Machine” z 2010 roku ukaże się na polskim rynku już  4 czerwca! Fragmenty płyty dostępne są do odsłuchu w TYM miejscu.

 

Nowa płyta powstała w składzie: Mick Tucker i Cliff Evans na gitarze, Doogie White na wokalu, Chris Dale na basie i Steve Hopgood na perkusji. Cliff Evans zapowiada: „Podobnie jak w przypadku ‘War Machine’, również i tym razem płyta zawiera różnorodne wpływy i style. Mogąc korzystać z tak wielu muzycznych możliwości, nie chcemy się ograniczać. Poza Tank pracowaliśmy z takimi uznanymi muzykami jak Ritchie Blackmore, Bruce Dickinson, Paul D’anno czy Yngwie Malmsteen. W przypadku obecnie wydawanych płyt – jeśli posłuchasz dwóch wybranych nagrań to znasz doskonale wszystkie pozostałe. Tak nie dzieje się w przypadku Tank.  Każdy z utworów jakie znajdzie się na naszej płycie, musi na to zasłużyć. Nasze standardy są bardzo wysokie”.

Lista utworów:

 

1. War Nation

2. Song For The Dead

3. Hammer And Nails

4. Don`t Dream In The Dark

5. Grace Of God

6. Dreamer

7. Justice For All

8. Wings Of Heaven

9. State Of The Union

10. Hard Road

 

Poza nową płytą, zespół Tank planuje na  rok 2012 również wydanie pierwszego  w karierze DVD. Wśród materiałów jakie się na nim znajdą jest występ z lipca 2011 roku kiedy Tank otwierał koncert formacji Judas Priest w katowickim Spodku oraz materiał jaki zarejestrowany 9 marca w warszawskiej Stodole. Pojawią się tu takie klasyki zespołu jak “This Means War”, “Echoes of a Distant Battle”, “Power of the Hunter”, “ The War Drags Ever On” oraz wybrane kawałki z nadchodzącej płyty, “Judgement Day” i  “Phoenix Rising”.

Tagi


Polecane

Share This