Tau: „Mam obowiązek ostrzegać was przed Halloween”


2018.10.29

opublikował:

Tau: „Mam obowiązek ostrzegać was przed Halloween”

foto: mat. pras.

Tau od dawna przestrzega swoich fanów przed Halloween. W tym roku jest podobnie i na kilka dni przed tegoroczną wigilią Wszystkich Świętych raper publikuje wideo, w którym wspólnie z egzorcystą księdzem Adamem Anuszkiewiczem odradzają uczestnictwo w halloweenowych zabawach.

Miesiąc temu prezentowaliśmy Wam klip księdza Adama, który nagrał remiks „Nienawiści” Hemp Gru. Duchowny rozwijał w nim skrót CHWDP jako “Chrystus Wam Daje Pokój”. Teraz duchowny mówi o negatywnym wpływie Halloween na młodych ludzi, wyliczając kolejne problemy współczesnego świata.

Człowiek nie jest kupą chodzącego miejsca. Ma też psychikę i duszę, która potrzebuje kontaktu ze stwórcą. Człowiek ponosi skutki duchowego odstępstwa, czyli grzechu. Dzisiaj obserwuje się rozbicie w ludziach, nieposłuszeństwo wśród dzieci i młodzieży w stosunku do starszych, do autorytetów – mówi ksiądz Adam. – Triumf zła, agresji, chamstwa, wzrost problemów duchowych, psychicznych, chorób, depresji, stanów lękowych, różnego rodzaju koszmarów, apatii, pragnienia śmierci zamiast życia, samookaleczania – to nie jest przypadek. To ma swoje głębokie korzenie gdzieś, w jakimś duchowym błędzie – dodaje duchowny.

To że jest czas przebierania, wygłupów… ja też lubię żartować. Ja też lubię się bawić. Lubię się śmiać. Ale trzeba wiedzieć, z czego się śmiać. Z kogo, jak i kiedy. Szatan nie zna się na żartach – komentuje.

Polecane


Share This