Tau żegna Maradonę: „Każdy z nas będzie sądzony tak samo po śmierci – Maradona, Tupac, pani Krystyna z warzywniaka i ja”


2020.11.27

opublikował:

Tau żegna Maradonę: „Każdy z nas będzie sądzony tak samo po śmierci – Maradona, Tupac, pani Krystyna z warzywniaka i ja”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Na Instagramie Tau pojawiło się zdjęcie zmarłego niedawno Maradony i długi wpis na temat tego, że wobec stwórcy, wszyscy jesteśmy równi..

– Powiedzenie ,,Niech Cię ręka Boska broni” nabiera dziś nowego znaczenia. Argentyna jest niesamowicie religijnym narodem. Papież Franciszek stamtąd pochodzi. Poprowadzę zatem drybling w tym kontekście.

W takim dniu jak ten przychodzi na myśl ta Prawda, która przynosi ze sobą dużo nadziei, a z drugiej strony mrozi krew w żyłach, a mianowicie że, „Bóg nie ma względu na osobę” i każdy z nas będzie sądzony tak samo po śmierci – Maradona, Tupac, pani Krystyna z warzywniaka i ja.

Ktoś może być genialnym sportowcem, artystą, naukowcem, prawnikiem, księdzem czy kierowcą ciężarówki lecz jeśli nie wypełni w swoim życiu Woli Boga, to na nic się to nie zda. Usłyszy słowa grozy „nie znam Cię”. Można mieć na Ziemi pomniki, a być w tym czasie na wieczność w piekle. Wow. Mocne.

Niech ostatni werdykt Sędziego będzie jednak przychylny i miejmy nadzieję, że zobaczymy się w Niebie. Ty, Maradona, Tupac, pani Krystyna z warzywniaka i ja.

Dopóki piłka jest w grze możemy zmienić wynik tego meczu. Jeśli nadal czekasz na odpowiednią okazję by coś zmienić w swoim życiu i się nawrócić z grzechu do Boga, to okazja jest TERAZ. Za minutę może być ostatni gwizdek. Nie znamy dnia ani godziny.

I piszę to przede wszystkim do siebie.

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tau (@tau.bozon)

Polecane

Share This