Te-Tris wybrał utwór roku


2018.12.28

opublikował:

Te-Tris wybrał utwór roku

foto: Gniewko Głogowski

Po dwóch ubiegłorocznych wydawnictwach – „Tristapie” i „Specialite” – 2018 przyniósł kolejną epkę w karierze siemiatyckiego rapera, nagraną wspólnie z Soulpete’em „Triste Sol”. Artysta obiecuje, że 2019 przyniesie jego kolejne wydawnictwo, tym razem zrealizowane na autorskich bitach.

Zanim jednak Tet przejdzie do nowych rzeczy, artysta poświęca chwilę na podsumowanie 2018, odpowiadając na pytania fanów. W trakcie sesji Q&A na Instastory raper został zapytany o swój ulubiony rapowy numer tego roku. Artysta udzielił nieco zaskakującej odpowiedzi, pisząc: – Było tego trochę, ale nie lubię takiego klasyfikowania. Dla mnie numerem roku jest „Królowa” Rosalie. w wersji Albo Inaczej.

Te-Tris ma za sobą kilka tegorocznych koncertów z projektem Albo Inaczej, wiemy już, że w 2019 odbędą się kolejne. Przy okazji wymiany myśli i opinii z fanami Tet przyznał, że po tym, jak pojawił się na „Lepszego życia dilerze” Palucha chętnie w rewanżu zaprosiłby poznańskiego rapera na swoje kolejne wydawnictwo, napisał także, że możliwość nagrania utworu z Pezetem byłaby dla niego zaszczytem, ponieważ traktuje go jako „jednego z praojców” swojego stylu. Raper zadeklarował również, że jeśli pojawi się propozycja z obozu Almost Famous, bardzo chętnie przyjmie zaproszenie.

Polecane

Share This