Tede idzie na wojnę – nowy singiel “One Star”

Miało być mocno i jest. Przy okazji premiery singla poznaliśmy okładkę płyty "Karmagedon".


2019.02.14

opublikował:

Tede idzie na wojnę – nowy singiel “One Star”

fot. kadr z wideo

Zgodnie z obietnicą po “Boatever” przychodzi czas na wyprowadzanie ciosów w nowym singlu “One Star”. Zapowiadany na maj krążek “Karmagedon” ma być dla TDF-a rozliczeniem z przeciwnikami. Póki co raper atakuje właściwie całą scenę, deklarując przy tym, że jest w formie i jeśli ktoś ma ochotę na beef z nim, to zaprasza do konfrontacji.

Tede & Sir Michu – “Karmagedon” – ruszył preorder

Równolegle z premierą teledysku ruszyła przed sprzedaż albumu Tedego i Sir Micha. “Karmagedon” ukaże się 9 maja. Wydawnictwo można zamówić tutaj i w Asfalt Shopie. Przypominamy, że to właśnie Asfalt zajmie się dystrybucją “Karmagedonu”.

Jak poinformowało NWJ płyta dostępna w przedsprzedaży to wersja ekskluzywna, uzupełniona w dodatkowe utwory, a także specjalne okolicznościowe dodatki związane z albumem między innymi: kartę PLNY Joker, naklejkę oraz naprasowankę.

Dodatkowo, jeszcze przed premierą albumu do rąk słuchaczy trafi limitowany, winylowy maxisingiel między innymi z utworem “One Star”. Drop i podpisywanie płyty przez TDF-a i Sir Micha będzie miało miejsce 21 lutego w warszawskim Asfalt Shopie przy Kredytowej 8.

Tede & Sir Michu - Karmagedon - okładka

Polecane