Tekashi 6ix9ine będzie współpracował ze służbami?


2018.11.23

opublikował:

Tekashi 6ix9ine będzie współpracował ze służbami?

foto: kadr z wideo

TMZ.com poinformowało, że aresztowany kilka dni temu Tekashi 6ix9ine został przewieziony z Metropolitan Detention Center na Brooklynie do innego ośrodka. Według serwisu miejsce, do którego trafił raper, charakteryzuje się tym, że umieszcza się w nim więźniów idących na współpracę z agentami federalnymi. Adwokat raper Lance Lazzaro unika deklaracji, czy jego klient zgodził się zeznawać przeciwko byłemu managerowi i kilku osobom ze swojej ekipy, mówi jedynie, że przeniesienia wynika „ze względów bezpieczeństwa”.

Raper jest podejrzany o przynależenie do grupy przestępczej Nine Trey. Odpowiedzialny za jego aresztowanie agent Angel M. Melendez mówił na początku tygodnia, że służby zrobią wszystko, by „członkowie gangu, w tym Tekashi 6ix9ine skończyli w miejscu, w którym nie będą mogli dłużej szkodzić społeczeństwu”.

Prawnik artysty zapewnia, że Tekashi nie należał do gangu. – Daniel Hernandez jest całkowicie niewinny. Jest artystą estradowym używającym gangsterskiego wizerunku w celu promowania swojej muzyki, ale nie czyni go to członkiem gangu – przekonuje Lazarro.

Dziś miała się ukazać nowa płyta Tekashiego “Dummy Boy”. Z wiadomych powodów raper przesunął premierę materiału na nieznany jeszcze termin.

Polecane

Share This