Tequila z Jaxem Jones Martinem Solveigiem i RAYE


2020.02.22

opublikował:

Tequila z Jaxem Jones Martinem Solveigiem i RAYE

Poprzeczka została podniesiona bardzo wysoko: zarówno wspólny hit RAYE i Jaxa – „You Don’t Know Me”, jak i pierwszy singiel projektu Europa – „All Day and Night” – szturmem podbiły listy przebojów oraz zawładnęły serwisami streamingowymi. Wiele wskazuje na to, że „Tequila” powtórzy sukces poprzedników. Charakterystyczna dla projektu Europa mocna linia basu, saksofon oraz głos RAYE – jednej z najbardziej ekscytujących popowych wokalistek z Wysp – sprawiają, że od kawałka trudno się uwolnić.

Producenci nazwali swój projekt Europa w imię myśli „razem jesteśmy silniejsi”. Jak mówi Jax Jones:

– Lubię tworzyć muzykę, która uszczęśliwia ludzi i sprawia, że chcą ruszyć na parkiet. Aby tego dokonać, dbam by już w studiu panowała radosna atmosfera. Gdy nie tańczymy, oznacza to, że piosenka jest najprawdopodobniej gówniana. Często używam tequili jako zamiennika kawy, by przełamać lody i rozluźnić atmosferę. Zastosowaliśmy z RAYE taką metodę przy „You Don’t Know Me”, świetnie się bawiliśmy tamtego dnia, zaowocowało to mocną przyjaźnią. Tym razem tequili było więcej niż zwykle, dlatego skończyło się na napisaniu kawałka właśnie o tym trunku. Bardzo mi się podoba. Jest bardzo naturalna i idealnie oddaje, jak czuliśmy się z Martinem i RAYE w czasie pisania. „Tequila” reprezentuje dobry czas spędzony z przyjaciółmi i koncept, by nie brać wszystkiego zbyt poważnie. Po prostu dobrze się bawić i zjeść tacos. Dajmy czadu!

„Tequila” to pierwszy premierowy materiał wydany przez Jonesa w 2020. Poprzedni rok był dla artysty niezwykle udany – do sprzedaży trafił jego debiutancki album „Snacks”. Krążek pokrył się złotem w UK i był jednym z pięciu najlepiej sprzedających się debiutów 2019 w Wielkiej Brytanii. Producent ma na koncie sześć singli w top 10 oraz osiem z rzędu w top 20.

Polecane

Share This