The Game w dwóch polskich miastach


2017.11.21

opublikował:

The Game w dwóch polskich miastach

fot. P. Tarasewicz

Po znakomitym ubiegłorocznym koncercie w stołecznej Progresji The Game wraca do nas, by wystąpić 2 marca 2018 w Krakowie (klub Studio) oraz dzień później, 3 marca, w Warszawie (ponownie Progresja). Po ostatniej wizycie artysta przez dobrych kilka dni komentował w mediach społecznościowych rodzimą publiczność. Czujemy, że tym razem będzie podobnie. Organizatorem obu koncertów jest agencja Knock Out Productions.

Podczas wiosennych koncertów raper promować będzie swój dziewiąty album, który ma się ponoć nazywać „Westside Story”, a sam artysta sugeruje, że jego koproducentem jest być może Dr. Dre, co budzi wspomnienia związane z niezapomnianym hitami rapera jak „How We Do” czy właśnie tytułowe „Westside Story”. Wśród gości na nowym albumie artysty pojawią się Kendrick Lamar, Young Thug i Jeremih.

The Game wystąpi z pełnym zespołem, a podczas bardzo energetycznego występu usłyszymy zarówno nowy materiał, jak i największe przeboje artysty – od „Hate It or Love It” przez „One Blood” i „Ali Bomaye” po „100”.

Bilety w cenie 120 pln są już w sprzedaży.

Polecane

Share This