The National już dzisiaj. Informacje organizacyjne przed koncertem


2014.06.09

opublikował:

The National już dzisiaj. Informacje organizacyjne przed koncertem

Już jutro w warszawskim Amfiteatrze w Parku Sowińskiego wystąpi amerykańska legenda indie rocka – grupa The National, a supportować ich będzie zjawiskowa St. Vincent. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące organizacji koncertu.

Otwarcie bram

Otwarcie bram Amfiteatru w Parku Sowińskiego nastąpi o godzinie 18.00. Czynne będą trzy wejścia. Przy wejściu nr 2 znajdować się będzie kasa biletowa, punkt informacyjny, punkt akredytacji oraz depozyt. Do tego wejścia powinny się kierować również osoby, które mają odebrać bilety na miejscu oraz osoby niepełnosprawne.

Koncert

O godzinie 19.00 na scenie pojawi się St Vincent. Godzinę później rozpocznie się koncert The National. Przewidywana godzina zakończenia imprezy – 22.00.

 

Parkingi przy Parku Sowińskiego

Najbliższe parkingi znajdują się przy Parku Sowińskiego, od strony ulicy Elekcyjnej oraz Wolskiej.

Zakup biletów w dniu koncertu 

W dniu koncertu od godziny 16.00 na wejściu nr 2 do Amfiteatru będzie czynna kasa biletowa. Obsługiwać będzie ona jedynie transakcje gotówkowe, nie będzie możliwości płacenia kartą.

Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na teren koncertu.

Gastronomia

Na terenie parku Sowińskiego w pobliżu Amfiteatru działać będą punkty gastronomiczne, w których można będzie nabyć ciepłe i zimne przekąski oraz napoje.

Osoby niepełnosprawne

Osoby niepełnosprawne zapraszamy do wejścia nr 2. Miejsca przeznaczone na wózki zaznaczone są na mapce.

Czego nie można wnosić na koncert

Na teren imprezy nie można wno­sić wszelkiego rodzaju broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych, artykułów spożywczych, napoi, opakowań szklanych, środków odurzających lub substancji psychotropowych, aparatów fotograficznych i kamer

Aparaty fotograficzne

Na teren imprezy nie można wnosić aparatów fotograficznych oraz kamer. Osoby  posiadające ww. sprzęt proszone będą o pozostawienie go w depozycie. Depozyt będzie płatny i bezzwrotny.

Punkty medyczne

Na terenie Amfiteatru będzie czynny punkt medyczny. Zlokalizowany będzie w pobliżu wejścia nr 3. Na terenie stacjonować będzie również karetka.

Gadżety

Podczas koncertu będzie przygotowane specjalne stoisko z oficjalnymi gadżetami związanymi z zespołem. Będzie można zakupić koszulki, plakaty oraz płyty.

{sklep-cgm}

Polecane

Share This