The Rolling Stones dziś w Multikinach


2011.11.15

opublikował:

The Rolling Stones dziś w Multikinach

Już 15 listopada 2011 roku o godz. 20:00 Multikino zaprasza wszystkich fanów dobrej muzyki do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu: projekcji nigdy wcześniej nie prezentowanego filmu koncertowego „The Rolling Stones: Some Girls, Live in Texas”. Występ został zarejestrowany w 1978 roku w teksańskim Forth Worth. Materiał, oryginalnie nakręcony na taśmie 16mm, został poddany obróbce cyfrowej i przeniesiony na format high-definition. Rezultatem jest energetyczny i efektowny dowód na to, że The Rolling Stones jest najlepszym zespołem na świecie!

Podczas filmu będzie można usłyszeć i zobaczyć takie klasyki, jak Honky Tonk Woman, Brown Sugar, czy Jumpin’ Jack Flash. Nie zabraknie też Miss You i Beast of Burden. Prawdziwym rarytasem jest także wywiad z sir Mickiem Jaggerem z sierpnia 2011. Artysta zapowiada koncert i wspomina go jako występ, który znaczył dla Stonesów bardzo wiele. „Oglądam go teraz i widzę, że zespół był niezwykle skoncentrowany. Ale także świetnie się bawiliśmy z naszymi fanami, którzy naprawdę mocno wkręcili się w show i w nowe kawałki z «Some Girls»”, mówi Jagger.

Trasa koncertowa The Rolling Stones z 1978 roku, promująca ich nowy album „Some Girls”, jest uważana przez fanów za jedną z najlepszych w ich karierze. Artyści wyruszyli w drogę od razu po wydaniu płyty, a z chwilą, gdy dotarli do Teksasu, ich nowy krążek zajmował już pierwsze miejsce list przebojów. Zespół postawił na prostotę, wyrzekając się na scenie fajerwerków i efektów specjalnych na rzecz prostoty i czystej rockowej energii. Liczą się tylko zespół, fani i muzyka.

Oglądając „The Rolling Stones: Some Girls, Live in Texas” ma się wrażenie, że obserwuje się definitywny portret rockowego widowiska. Zespół całkowicie panuje nad sceną i swoją muzyką, a fani kochają każdą sekundę ich muzyki. Takie czasy już nie wrócą. Takich The Rolling Stones nigdy już nie zobaczymy… Oprócz ekranów Multikina! Zapraszamy już 15 listopada, godzina 20:00!

Szczegóły wydarzenia:

Wydarzenie w ramach Multikino | Music

Data: 15 listopada 2011, start g.20:00

Czas trwania: 105 min

Bilety: 25zł

 

Wydarzenie w 18 kinach sieci Multikino:

1. Bydgoszcz

2. Gdańsk

3. Gdynia

4. Koszalin

5. Kraków

6. Łódź

7. Poznań 51

8. Poznań Malta

9. Radom

10. Rumia

11. Rybnik

12. Rzeszów

13. Szczecin

14. Warszawa Ursynów

15. Warszawa Złote Tarasy

16. Wrocław Arkady

17. Wrocław Pasaż

18. Zabrze

***

ROLLING STONES

SOME GIRLS (REMASTERED)

PREMIERA: 14 LISTOPADA 2011

 

Wydana oryginalnie w 1978 r. płyta „Some Girls” uważana jest za jedną z najlepszych w dyskografii Stonsów.

W dniu dzisiejszym ukazuje się zremasterowana reedycja tego legendarnego albumu, promowana przez utwór „No Spare Parts”, który został na nowo nagrany, z nowo napisanymi przez Micka Jaggera partiami wokalnymi i słowami. 

„Some Girls” ukaże się w kliku formatach: 1CD , 2CD Deluxe Edition, 12” LP, Super Deluxe Boxset (2CD 1DVD , 7’’ singiel, oraz pocztówkami ze zdjęciami autorstwa Helmuta Newtona.

 

Lista utworów (deluxe):Disc 1:


1. Miss You

2. When The Whip Comes Down

3. Just My Imagination (Running Away With Me)

4. Some Girls

5. Lies

6. Far Away Eyes

7. Respectable

8. Before They Make Me Run

9. Beast of Burden

10. Shattered

Disc 2:

1. Claudine

2. So Young

3. Do You Think I Really Care

4. When You’re Gone

5. No Spare Parts

6. Don’t Be A Stranger

7. We Had It All

8. Tallahassee Lassie

9. I Love You Too Much

10. Keep Up Blues

11. You Win Again

12.   Petrol Blue

Polecane

Share This