The Subways w tym tygodniu

W czwartek rusza klubowa trasa po Polsce


2010.03.22

opublikował:

The Subways w tym tygodniu

Już w czwartek 25 marca rozpocznie się polska trasa zespołu The Subways. Pierwszy koncert w ramach tournee będzie miał miejsce w krakowskim klubie Loch Ness. W roli supportu zagra formacja CF 98. 26 marca trio The Subways zagra przed poznańską publiką w Eskulapie. Trasa zakończy się występem w warszawskiej Stodole w sobotę 27 marca (support: CF 98). Są jeszcze dostępne bilety na te koncerty. Do kupienia na eventim.pl, shortcut.pl, ticketpro.pl, ticketonline.pl, a na koncert poznański także w punktach CIM, Rock Longu Luck, Gazeta Cafe oraz Carton Shop.

Trio The Subways było gwiazdą Festiwalu w Jarocinie w 2008 roku – niezwykle entuzjastycznie przyjęty koncert Subways przez wielu został uznany za najważniejszy moment Festiwalu. Rok temu kapela wystąpiła dwukrotnie w Polsce – w Poznaniu i Warszawie zachwycając polską publiczność po raz kolejny. Klubowe występy są prawdziwym żywiołem kapeli kierowanej przez Billy`ego Lunna – warto przekonać się o tym na własne oczy.

The Subways to brytyjskie trio powszechnie uznawane przez branżowe media za nadzieję młodej gitarowej sceny indie. Mają na swoim koncie dwa krążki, wydany w 2005 album „Young For Eternity” oraz płytę „All Or Nothing” z 2008 roku. Oba wydawnictwa spotkały się ze znakomitym przyjęciem angielskiej prasy muzycznej. Dziennikarze podkreślali znakomity wokal lidera Billy`ego Lunna oraz przebojowość melodyjnych kawałków zawartych na obu  płytach.  Do największych przebojów grupy należą takie piosenki jak „Rock & Roll Queen”, „Oh Yeah” czy „Girls & Boys”. W roku 2009 towarzyszyli na scenie grupie AC/DC podczas wielkiego koncertu na stadionie Wembley. W tym roku powinna ukazać się bardzo wyczekiwana trzecia płyta formacji.

Polecane