The Trash – Na Niby” (video)


2013.03.13

opublikował:

The Trash – Na Niby” (video)

The Trash – efekt połączonych sił popularnych polskich muzyków i producentów współpracujących z czołówką polskiej sceny pop/rock, w który dodatkowo zaangażował się niegdyś popularny sportowiec, a dzisiaj gitarowy wymiatacz. Dzięki bezkompromisowym, energetycznym kompozycjom połączonym z odważnymi tekstami skutecznie wymykają się skostniałym ramom polskiej branży muzycznej. – czytamy w oficjalnym info – Żywiołowość, rockowy pazur i pełne charyzmy występy na żywo to ich wizytówka. Nadchodzi nowa jakość! Nadchodzi The Trash!

A dziś jest już klip do pierwszego singla, znanego już z rozgłośni radiowych utowru „Na Niby”. Oto on:

Skład:


 

Piotr Konca – gitara/voc

Gitarzysta zespołu Ira, The Trash. Współpracował z z takimi artystami jak Patrycja Markowska, Magda Femme, Sylwia Wiśniewska, Justyna Steczkowska i inni.

Sebastian Piekarek – gitara/voc

Gitarzysta Patrycji Markowskiej, The Trash. Wspólpracował z takimi artystami jak Doda, Kasia Kowalska, Ira, Wojtek Pilichowski, Daab i inni.

Radek Majdan – gitara

Popularny sportowiec, który piłkarskie korki postanowił zamienić na gitarę i wzmacniacz, a przedmeczowe zgrupowania na trasy koncertowe. W zespole The Trash rozpoczyna swoją przygodę z profesjonalną muzyką.

Marcin Kleiber – bas

Gitarzysta basowy Dody, The Trash. Współpracował z takimi artystami jak Kasia Kowalska, Dogbite, Orbita Wiru, Geisha Goner i inni.

Radek Owczarz – perkusja

Perkusista Patrycji Markowskiej, Edyty Bartosiewicz, The Trash. Współpracował z takimi artystami jak Kasia Kowalska, Wojciech Pilichowski, Jerzy Połomski i inni.

Polecane

Share This