The Voice Of Poland – znamy uczestników programów „live”


2013.11.04

opublikował:

The Voice Of Poland – znamy uczestników programów „live”

Trenerzy wybrali po dwójce osób ze swoich drużyn, które zakwalifikowali do dalszych etapów na żywo. Pozostałych podopiecznych podzielili na trzyosobowe grupy, które zmierzyły się w nokautach. Z każdej trójki wybrali po jednym zwycięzcy. Wiemy już, kto zaśpiewa na żywo 9 listopada.

W drużynie Edyty Górniak znalazły się Jagoda Kret i Maia Lasota. Skład uzupełniły Olga Jankowska, która w konkurencji „Nokaut” pokonała Gosię Kornas i Cezarego Andrzejaka, oraz Maria Rodriguez, która pokonała Agatę Michalską i Wiolę Kaczmarczyk.

W drużynie Marka Piekarczyka znaleźli się Ernest Staniaszek i Marzena Ugorna. W pojedynku między Nellą Marczeski, Olgą Dąbrowską i Aleksandrą Berezowską górą była Nella. W drugim starciu Łukasz Juszkiewicz i Rafał Sekulak musieli uznać wyższość Magdaleny Meisel.

Tomson i Baron do etapu live bez nokautu skierowali Michała Grobelnego i Arka Kłusowskiego. Stawkę uzupełniły Natalia Krakowiak (pokonała Małgorzatę Nakonieczną oraz Kasię i Gosię Hybiak) i Michał Malicki (pokonał Dorotę Theisebach i Bartosza Kuśmierczyka).

Maria Sadowska zdecydowała o włączeniu do swojego teamu Kasi Stanek, Joanny Smajdor, Mateusza Ziółko (znokautował Agnieszkę Czyż i Martę Maksymiuk), a także Oksana Predko (zwyciężyła w pojedynku z Bartkiem Broniewskim i Dorotą Lembicz).

Pierwszy odcinek live już 9 listopada o 20.00. Wszystkie występy z sobotniego odcinka „The Voice Of Poland” możecie zobaczyć tutaj .

Polecane

Share This