The Weeknd udostępnia poszerzoną edycję nowej płyty

Tym razem nie brakuje gości.


2020.03.23

opublikował:

The Weeknd udostępnia poszerzoną edycję nowej płyty

fot. mat. pras.

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy przy spojrzeniu na tracklistę wydanego w piątek „After Hours”, jest brak gości. Czwarty album The Weeknda jest jednocześnie pierwszym w jego karierze, na którym zabrakło występów innych artystów. Ci pojawiają się za to w udostępnionej właśnie do odsłuchu wersji deluxe. W przygotowanym przez Jasona Quenneville’a aka DaHeala remiksie „Hearthless” gościnnie pojawił się Lil Uzi Vert, własną wersję „Blinding Lights” zaprezentowała grupa Chromatics. Dwa inne kawałki – „Save Your Tears” i tytułowy – zremiksowali odpowiednio OPN i The Blaze, a tracklistę uzupełniło „Scared to Live” w wersji z Saturday Night Live.

Choć podstawowe wydanie płyty nie zawiera wokalnych gości, nie oznacza to oczywiście, że na liście współpracowników nie znaleźli się topowi artyści. O oprawę muzyczną czwartej płyty Kanadyjczyka zadbali m.in. Daniel Lopatin, Max Martin, Metro Boomin, Frank Dukes, Illangelo i Kevin Parker z Tame Impala.

Wersji deluxe „After Hours” możecie już posłuchać w serwisach streamingowych. Czy doczeka się ona także fizycznego wydania, tego na razie nie wiemy.

Polecane