The Wombats w Polsce


2011.08.02

opublikował:

The Wombats w Polsce

Wkrótce do sprzedaży trafią bilety na to wydarzenie.

The Wombats to trio z Liverpoolu, które wystąpiło na tegorocznej edycji Open’er Festival. Jesienią powrócą promować swoją najnowszą płytę „This Modern Glitch”.

W skład zespołu wchodzą wokalista Matthew Murphy, gitarzysta Tord Overland-Knudsen i perkusista Dan Haggis.  Członkowie zespołu znają się ze studiów w Paul McCartney`s Liverpool Institute for Performing Arts, dzięki tej szkole otrzymali szansę zagrania przed 20-tysięczną publicznością w Chinach.

The Wombats zadebiutowali cztery lata temu albumem “A Guide to Love, Loss & Desperation”, który sprzedał się w ponad  trzystu tysiącach egzemplarzy i pokrył się platyną. Ponadto utwór „Let’s Dance To Joy Division” został nagrodzony  w 2008 roku przez NME w kategorii Best Dancefloor Filler.

Najnowsze wydawnictwo The Wombats, album „This Modern Glitch” promowane jest przez świetne single „Tokyo (Vampires & Wolves)”, „Anti-D” oraz „Jump Into the Fog”.

Muzyka The Wombats to taneczne, energetyczne pop-rockowe brzmienia, które świetnie sprawdzają się zarówno jako radiowe przeboje, jak i na żywo.

Polecane

Share This