Thirty Seconds To Mars wracają do Polski


2014.12.07

opublikował:

Thirty Seconds To Mars wracają do Polski

Grupa Thirty Seconds to Mars wraca do Polski. Koncert odbędzie się 8 kwietnia 2015 roku w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali Ergo Arena. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM. Po sukcesie ostatniego koncertu w Rybniku w kwietniu można spodziewać się kompletu publiczności.

Polscy fani Thirty Seconds to Mars nie musieli długo czekać na kolejną wizytę swoich ulubieńców. Przypomnijmy, że ostatni koncert odbył się 22 czerwca tego roku na Stadionie Miejskim w Rybniku.

Bez wątpienia było to niezapomniane show. Sukces pod każdym względem. W związku z tym uznaliśmy, że warto zaprosić zespół raz jeszcze – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 8 grudnia o godzinie 10:00. Wejściówki będzie można nabywać za pośrednictwem eBilet.pl.

Thirty Seconds To Mars wracają do Polski

Zespół dowodzony przez Jareda Leto ponownie wystąpi w Polsce. Tym razem grupa przyjedzie do Rybnika, by zagrać na tamtejszym Stadionie Miejskim. Organizatorami występu będą agencja MJM Prestige oraz Urząd Miejski w Rybniku.

Na razie wiadomo jedynie, że grupa pojawi się w naszym kraju w czerwcu. Dokładną datę oraz szczegóły koncertu poznamy w czwartek.

Dotychczasową dyskografię Thirty Seconds To Mars zamyka tegoroczny album „Love, Lust, Faith Dreams”.

Popularne newsy

Polecane

Share This