Thy Disease nagrywają


2012.04.03

opublikował:

Thy Disease nagrywają

Tuż po zakończeniu styczniowej trasy `Covan Wake The Fuck Up 2012` zespół Thy Disease rozpoczął zapowiedziane prace nad następcą `Anshur Za`.

Oto kilka słów którymi, podzielił się z nami gitarzysta zespołu, Yanuary.

„Szczęśliwie dojechaliśmy do końca trasy i po krótkim odpoczynku rozpoczęliśmy w naszej sali prób w Krakowie dalsze prace nad szóstą już płytą. Jestem pod dużym wrażeniem, w jaki sposób powstaje ten album, cały zespół jest zaangażowany w proces tworzenia. Natomiast muzyka, jaką obecnie tworzymy wytyczy nam z pewnością nową drogę na kolejne X lat. Na pewno już nie długo podzielimy się z Wami jakimiś szczegółami w postaci kilku video raportów, które będzie można obejrzeć na naszym kanale Youtube. Jak na razie jesteśmy skupieni wyłącznie na tworzeniu nowych utworów. Wyjątkiem będzie koncert w ramach Eliminacji do Przystanku Woodstock zaplanowany na 15-ego kwietnia w Zabrzu w klubie CK Wiatrak, na który serdecznie Was zapraszamy. Wstęp na ten specjalny koncert jest darmowy, także apelujemy do wszystkich naszych sympatyków o liczne stawiennictwo”.


W oczekiwaniu na nowe dokonania zespół przygotował dwie niespodzianki. Pierwsza z nich to video raport z trasy `Eastern Conqest Tour 2011` podczas której grupa zagrała w Mołdawii, Ukrainie i na Białorusi. Raport umieszczony jest na oficjalnym kanale Youtube. Druga niespodzianka to wznowienie  sprzedaży limitowanych wzorów koszulek.

Polecane

Share This