Ticket Club i CGM.pl łączą siły


2018.08.01

opublikował:

Ticket Club i CGM.pl łączą siły

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z polską bileterią internetową Ticket Club. Nasze wspólne działania przyniosą wymierne korzyści dla każdej ze stron, a zyskają przy tym również organizatorzy eventów.

Ticket Club dzięki swoim zaawansowanym systemom oferuje bilety, w tym również kolekcjonerskie, na każdy typ imprezy. Taka działalność, w połączeniu z promocją na stronie głównej portalu, stanowi doskonałe wsparcie dla organizatorów. Polska bileteria oferuje innowacyjny system oraz zapewnia consulting dla organizatorów zarówno pojedynczych eventów, jak i festiwali. Dodatkowo platforma posiada w swojej ofercie dedykowane rozwiązania informatyczne dla zainteresowanych kontrahentów.

My natomiast zapewniamy wsparcie promocyjne na swojej stronie internetowej i w kanałach social media, docierając przy tym do dużej liczby potencjalnych fanów. Jest to najprostszy i najbardziej skuteczny sposób, żeby dotrzeć do kilkuset tysięcy użytkowników.

Ticket Club jest nowoczesnym, kompleksowym systemem dystrybucji biletów. Dzięki wygodnemu i prostemu interfejsowi oferuje przyjemny sposób na zakup biletów na wybrane wydarzenie muzyczne, kulturalne czy sportowe. Bileteria oferuje szybki i intuicyjny zakup biletów, możliwość dostosowania swojego konta do indywidualnych potrzeb, oraz dogodny wybór sposobów płatności i otrzymania biletów.

Więcej informacji o Ticket Club możecie znaleźć tutaj.

Polecane

Share This