Timbaland na grudzień


2009.11.01

opublikował:

Timbaland na grudzień

Płyta pierwotnie miała ukazać się 23 listopada.

Gośćmi, na kolejnej po wydanym w 2007 roku multiplatynowym „Shock Value”, albumie są m.in.: Justin Timberlake, Nelly Furtado, Katy Perry, Miley Cirus, The Fray, Chad Kroeger z Nickelback, Drake oraz Chris Daughrty.

 

Timbaland to producent mający na swoim koncie multiplatynowe płyty oraz całą masę hitów. 23 listopada ukaże się jego trzeci solowy album zatytułowany „Timbaland Presents: Shock Value II”. Płyta jest następcą wydanego w 2007 roku, multiplatynowego krążka „Timbaland Presents: Shock Value”, z którego pochodzą 3 super hity: nominowany do Grammy „Give It To Me” (z udziałem Nelly Furtado i Justina Timberlake’a), „The Way I Are” (z Keri Hilson i D.O.E.) oraz remiks przeboju One Republic pt. „Apologize” – jednego z najlepiej sprzedających się singli obecnej dekady).

 

Na Shock Value II, Timbaland po raz kolejny zmienia oblicze r&b i popu przekraczając granice gatunku. Jego wpływ i zdolność do wykraczania poza wyznaczone ramy powoduje, że wielu popularnych artystów chętnie uczestniczy w kolejnej odsłonie projektu „Shock Value”. Do nagrania drugiej części cyklu artysta zaprosił Justina Timberlake’a, Katy Perry, Miley Cyrus, THe Fray, Chrisa Daughtry, Chada Kroegera z Nickelback, Brandy, Drake oraz Keri Hilson. Poza tym Timbaland posiada niezwykłą zdolność poszukiwania dźwięków, która zaprowadziła go na szczyty list przebojów, gdzie panuje od ponad dziesięciu lat. 

 

„Jestem szczęśliwy i wdzięczny, że mogłem stworzyć „Shock Value II” – mówi Timbaland – „Jestem naprawdę zadowolony, że udało mi się namówić do współpracy nad tym albumem artystów takiego kalibru. Mogę obiecać, że nigdy wcześniej nie słyszeliście Katy Perry, The Fray czy Brandy w takim repertuarze. Ekscytujące jest nie tylko to, że daję z siebie w wszystko w każdym utworze, ale również dlatego, że umożliwiam fanom zobaczenie ich ulubionych artystów w nieco innym świetle. To płyta, którą można słuchać od początku do końca za każdym razem, ponieważ każdy kawałek jest wyjątkowy, a artyści je wykonujący tak różni. Nie mogę się doczekać, kiedy moi fani będą mogli posłuchać efektów tej współpracy”.

Polecane

Share This