Timberlake zagra Eltona Johna


2012.02.24

opublikował:

Timberlake zagra Eltona Johna

– Obecnie szukamy reżysera. To ważne, byśmy mieli tę samą wizję – powiedział David Furnish, prywatnie partner Eltona Johna, w rozmowie z E! Online. – Elton i Justin rozmawiali na ten temat. Najważniejsza jest chemia i współpraca między Justinem a reżyserem. Nie ma żadnego ciśnienia, nie musimy się spieszyć. Chcemy poświęcić na ten projekt dużo czasu, aby był taki, jaki chcemy.

W filmie zostaną wykorzystane takie piosenki jak „Your Song”, „Candle In The Wind” czy „Sorry Seems To Be The Hardest Word”.

Timberlake zagra Eltona Johna?

W wywiadzie dla „LA Times” John potwierdził, że trwają pracę nad filmem „Rocketman”, opartym na jego życiu. Wokalistka przygotowuje obraz wraz z Lee Hall, autorem m.in. „Billy`ego Elliota”.


– Podamy oficjalne stanowisko na ten temat w najbliższym czasie – powiedział. – Mamy już reżysera, więc cała sprawa będzie już dotyczyła wcielenia naszego scenariusza w życie.

Zapytany o to, kto wcieli się w jego rolę, John odpowiedział:

– Nie wiem. Mam listę marzeń. Na pierwszym miejscu jest Justin Timberlake. Grał już mnie w filmiku Davida LaChapelle i wypadł niesamowicie.

Popularne newsy

Polecane

Share This