Token na jedynym koncercie w Polsce


2019.04.13

opublikował:

Token na jedynym koncercie w Polsce

fot. mat. pras.

Już za kilka dni do Polski przyjedzie Token. Amerykański raper wystąpi 18 kwietnia w stołecznej Stodole. Organizatorem koncertu jest agencja Go Ahead.

Token, a właściwie Ben Goldberg pochodzi z Bostonu. Przygodę z rapem rozpoczął już w wieku dziesięciu lat.

Gdy byłem mały, lekarze mówili mi, ze nie składam słów jak przeciętny człowiek (…) a mój umysł nie był w stanie zrozumieć długich słów. To było ironiczne zważając na to, co chciałem robić – mówi.

Jako dziecko chodził do klasy specjalnej, chorował na depresję, miał problemy z zawieraniem znajomości i nauką. Jak widać, nie ma rzeczy niemożliwych – pomimo wszystkich przeszkód, jego muzyka staje się coraz bardziej popularna. Na swoim kanale YouTube subskrybuje go ponad 8 milionów fanów, a jego sława rozpoczęła się od viralowego utworu „No Sucka MC’s”, który na YouTube w rekordowo krótkim czasie zdobył milion wyświetleń. Podobnie było z jego najnowszym klipem do utworu „Treehouse”, który powtórzył sukces miliona wyświetleń w niecały tydzień.

Ceny biletów: 59 zł (przedsprzedaż) // 70 zł (w dniu koncertu).

Miejsca sprzedaży: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl (bilety kolekcjonerskie), www.ticketclub.pl, www.empikbilety.com oraz sklepy sieci Empik, Media Markt.

Polecane

Share This