Tomasz Oświecinski w nowym klipie Pawła Domagały


2019.04.25

opublikował:

Tomasz Oświecinski w nowym klipie Pawła Domagały

foto: Natalia Zakrocka

Album „1984” znalazł się na czwartej pozycji rocznego zestawienia OLiS za 2018. Paweł Domagała przypomina fanom o tym krążku, publikując nowy teledysk.

O każdej piosence z płyty „1984” mówię, że jest osobista, ale „Czasami” jest zdecydowanie najbardziej osobistym utworem. To zapis stanu, w którym wydaje się, że gorzej być nie może, nie widać najmniejszej szansy na poprawę, a wszystko w czym pokładaliśmy nadzieję, rozpada się na naszych oczach.

I wtedy zdarza się cud. Nie chodzi tu o cud spektakularny, ale mały i codzienny. Po prostu we właściwym miejscu i czasie trafiamy na jakąś osobę. Może to być partner czy partnerka, ale może to być przelotne spotkanie, które ma niezwykłą moc. Takie cuda zdarzają się każdemu z nas – mówi artysta.

„Czasami”, tak jak poprzednie teledyski, wyreżyserował Paweł Łukomski, twórca niezależnego Studio35, autor krótkometrażowego horroru „Klechdy”, obsypanego nagrodami na zagranicznych festiwalach.

Paweł wszystko ma dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Bardzo go cenię, ma rozległą wiedzę filmową i zna chyba wszystkie filmy na świecie. Co ważne, ma zupełnie inną wrażliwość i wyobraźnię niż ja, dlatego wpada na pomysły, które mi nigdy nie przyszłyby do głowy – komentuje Paweł Domagała.

W teledysku zagrali Paweł Domagała, Zuzanna Grabowska, Łukasz Borowiecki i przyjaciele aktorzy: Elżbieta Lenska, Tomasz Oświecinski, Kamil Siegmund, Grzegorz Woś i Roman Słomka.

„Czasami” to trzeci utwór z płyty “1984”, do którego powstał teledysk. Pierwszy singiel “Weź nie pytaj” obejrzano już w serwisie YouTube ponad 94 miliony razy, drugi “Wystarczę ja” zbliża się do 20 milionów wyświetleń.

Polecane

Share This