Tomson i Baron komentują karierę Viki Gabor


2020.02.23

opublikował:

Tomson i Baron komentują karierę Viki Gabor

fot. mat. pras.

Tomsona i Barona mogliśmy oglądać do tej pory w dwóch talent show Telewizji Polskiej – „The Voice of Poland” oraz „The Voice Kids”. Obaj panowie otrzymali nawet wyróżnienie za swoją pracę – duet trenerski został nagrodzony Telekamerą w kategorii juror. W rozmowie z Interią artyści zdradzili co jest najtrudniejsze w byciu trenerem oraz ujawnili co sądzą o karierze Viki Gabor.

Musieliśmy nauczyć się dostosowywać swój sposób pracy do konkretnych osób – powiedział Tomson.
Juror ocenia i właściwie to nawet nie powinien bratać się z uczestnikami i zachowuje dystans. Bycie trenerem polega na wybieraniu ludzi, z którymi chce się pracować. Gdy już wszyscy się wybierzemy, to następuje piękny proces poznawania się, rozmowy, o tym jak ktoś czuje się na scenie, co chce śpiewać – tłumaczył Baron.

Panowie nie chcieli zdradzić, za kogo trzymają kciuki w finale „The Voice Kids”, ale powiedzieli co sądzą o Viki Gabor. Młoda gwiazda była ich podopieczną w drugim sezonie talent show. Dziewczyna wygrała w 2019 roku Eurowizję Junior. Niestety, zalała ją fala hejtu, a sprawa ostatecznie trafiła nawet do prokuratury. Tomson stwierdził, że wszelkie pokusy sławy oraz ataki na Viki Gabor nie wpłyną na młodą gwiazdę, dzięki mądremu prowadzeniu jej kariery przez rodzinę.

Viki ma bardzo mądrych rodziców, strasznie ich lubię i pozdrawiam. W rodzinie odnajduje się wszystko to, co próbuje odebrać ci życie i show-biznes – stwierdził w rozmowie dla Interii.

Polecane

Share This