Tracklista albumu O.S.T.R. „Tylko dla dorosłych”


2010.01.31

opublikował:

Tracklista albumu O.S.T.R. „Tylko dla dorosłych”

Prezentujemy tracklistę albumu O.S.T.R. „Tylko dla dorosłych”

Premiera albumu będzie miała miejsce 26 lutego 2010 roku. Można już składać preordery – tutaj: http://asfaltshop.pl/ostr-tylko-doroslych-p-212.html

Tracklista:

1. Tak to się zaczęło

2. Przez stress

3. Konsumpcjonizm

4. Spalić gniew

5. To potrwa sekundę

6. Śpij spokojnie

7. Walka z wrogiem

8. Nie wszystko co złe

9. Żywy lub martwy

10. Nie odwracaj się

11. Za drugim razem

12. To nie czas

13. Dowód w Twoich rękach

14. Klucz do zagadki

15. Przemyśl to sobie

Tekstowo to najbardziej hardcore`owa płyta w dyskografii O.S.T.R. i powrót do stylu z jego pierwszych albumów. Płycie towarzyszyć będzie komiks autorstwa Grzegorza „Forina” Piwinickiego . Komiks jest uzupełnieniem płyty, choć w takim samym stopniu płytę można uważać za soundtrack do komiksu.

O.S.T.R.: „Pomysł na płytę dojrzewał przez ostatnie 6 lat. Pierwszy raz pisałem teksty według z góry obranego scenariusza. Nie mogłem sobie przez to pozwolić na jakikolwiek brak konsekwencji w pisaniu tekstów. Starałem się stworzyć album w konwencji jakiej wcześniej nie było. Ze względu na oryginalność projektu chcielibyśmy resztę szczegółów zachować w tajemnicy do samej premiery? By znaleźć odpowiednią ilość brzmień przekopałem około 1000 polskich i nie polskich płyt winylowych, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że dobre winyle są wśród nas na wyciągnięcie ręki.

Od strony technicznej płyta powstawała na bardzo zróżnicowanym sprzęcie: Yamaha RM1X, Yamaha Motif, Nord Lead 2X, Moog Little Phatty. Ze względu na brzmienie, jako sekwencera użyto stację Akai MPC 5000. Autorem wszystkich cutów jest oczywiście DJ Haem (jedyny gość na płycie).

Album będzie wydany na niezwykle wysokim poziomie edytorskim, zarezerwowanym do tej pory dla limitowanych wydań kolekcjonerskich.

Klasyczne plastikowe pudełko z krążkiem, oraz odrębnie wydrukowany komiks schowane będą razem w sztywnym tekturowym gift boxie? ale to tylko część niespodzianek jakie czekają na nabywcę „Tylko dla dorosłych”?

Polecane

Share This