Trailer nowego klipu Viruza


2013.03.06

opublikował:

Trailer nowego klipu Viruza

Najnowszy album Viruza zatytułowany „Pamiętaj, jesteś Kimś!!!” ukaże się 6 kwietnia nakładem RPS Enterteyment. Na materiał złoży się 13 utworów. Ruszył już preorder wydawnictwa, dziś prezentujemy trailer najnowszego klipu rapera do tytułowego utworu z gościnnym udziałem Kobry i Bas Tajpana.

Drugi po wydanej w 2011 roku solowej płycie „Veffekt” album Viruza ukaże się 6 kwietnia. Krążek zatytułowany „Pamiętaj, Jesteś kimś!!!”, podobnie jak poprzedni, wydany zostanie nakładem RPS Enterteyment. Wśród gości zaproszonych na płytę jest m.in. Peja, Kobra i Bas Tajpan. Z dwoma ostatnimi Viruz nagrał klip, zapraszamy do obejrzenia trailera:

„Pamiętaj, jesteś Kimś!!!”:

Drugi utwór promujący najnowszy album Viruza z gościnnym udziałem artysty z USA – Respect (Da God) to „Nie pozwól”. Obaj panowie poznali się podczas pierwszej edycji RPS CLUB MEETING równo rok temu. Efektem spotkania jest utwór „Nie pozwól”.

Odsłuch Viruz feat. Respect (Da God) „Nie pozwól” official singiel nr 2 prod. SebaKK:

Zapowiedź:

Odsłuch utworu „Ziemia obiecana”: 

Kolejni goście na najnowszym wydawnictwie weterana śląskiej sceny rap prezentowani byli na przestrzeni ostatnich tygodni. Ostatnim potwierdzonym featem jest udział Peji. Na krążku „Pamiętaj, Jesteś Kimś!!!” pojawia się także: Bast Tajpan, Kobra, Paweł K. (Styl V.i P.), z którym Viruz nagrał wcześniej trzy płyty i EP-kę, SpecyfiQ NepiOs z Projektu 12, zespół współtworzący nowosądecką scenę reggae-hip-hop Jahbestin oraz jedyna przedstawicielka płci pięknej na płycie – polska wokalistka i autorka tekstów, co bardzo ciekawe, kojarzona przez fanów zespołów Darzamat czy MidnightDate, Agnieszka „Nera” Górecka.

Zapowiedź:

Viruz to weteran śląskiej sceny rap, współzałożyciel gliwickiej ekipy Styl ViP znanej m.in. ze współpracy z Dono (TeWu), Pihem, HST czy Jajonaszem (Czarne Złoto). Solowy album rapera zatytułowany „Veffekt” został wydany przez RPS Enterteyment w grudniu 2011 roku.

Tracklista Viruz „Pamiętaj, Jesteś Kimś!!!”

1. Dalej Wejdź prod. SebaKK skrecz DJ SH Wuu

2. Ziemia Obiecana prod. SebaKK

3. Pamiętaj, Jesteś Kimś!!! gościnnie Kobra, Bas Tajpan, prod. SebaKK

4. Wykorzystaj gościnnie Paweł K., prod. SebaKK, skrecz DJ Monk

5. Rysopis Szczęścia prod. SebaKK skrecz DJ Hopbeat

6. Bejbe prod. SebaKK

7. Osiedlowa Mentalność gościnnie RPS, prod. SebaKK

8. 2 Kroki prod SebaKK

9. Nie Pozwól gościnnie Respect Tha God prod. SebaKK

10. 60 do 100 (Bum Bum) gościnnie Nera, prod. SebaKK, skrecz DJ Monk

11. Drzewo Joshue gościnnie Dono, Specyfiq, Jahbestin, prod. SebaKK

12. Nie Narzekam prod. SebaKK

13. 3xR ( Rob Robi Rap) prod. SebaKK, skrecz DJ SH Wuu

Tagi


Polecane

Share This