Travis Scott wraca do gry. Rynkowy gigant wznawia współpracę z raperem


2022.07.04

opublikował:

Travis Scott wraca do gry. Rynkowy gigant wznawia współpracę z raperem

fot. P. Tarasewicz

Po tragedii, do której doszło podczas ubiegłorocznego festiwalu Astroworld, który współorganizował i firmował swoją ksywką Travis Scott, firmy współpracujące z raperem albo zawiesiły, albo zerwały z nim relacje zawodowe. Wygląda jednak na to, że raper zaczyna odrabiać straty.

Jako pierwszy do współpracy z Cactus Jackiem wraca Dior. Marka 16 lipca do sklepów trafi kolekcja, którą marka przygotowała wspólnie z artystą. Produkty miały trafić na rynek wcześniej, jednak przez wydarzenia z Astroworld zadecydowano o wstrzymaniu premiery.

– Z szacunku dla wszystkich dotkniętych tragicznymi wydarzeniami w Astroworld, Dior zdecydował się odłożyć na czas nieokreślony premierę produktów z kooperacji z Cactus Jackiem, które pierwotnie miały być częścią kolekcji na lato 2022 – mogliśmy przeczytać w opublikowanym pod koniec grudnia 2021 komunikacie.

Przypomnijmy – w trakcie koncertu Travisa na jego imprezie wśród publiczności wybuchła panika, w wyniku której ludzie zaczęli się tratować. Zginęło wówczas 10 osób, kilkaset zostało rannych.

Polecane

Share This