Trippie Redd zapowiada feat z polskim raperem


2022.08.12

opublikował:

Trippie Redd zapowiada feat z polskim raperem

fot. mat. pras.

Kiedy w 2019 roku Trippie Redd występował w Warszawie, jego supportem był Young Multi. Panowie nawiązali wówczas relację, która trwa do dziś i wkrótce ma szansę zaowocować wspólnym kawałkiem. Przed kilka dniami Amerykanin chwalił podczas swojego streama pokazywał do kamery telefon, na którym mogliśmy zobaczyć jego konwersację z Multim, teraz podczas kolejnego live’a przyznał, że chce z nim nagrywać.

– Trzymam się z Young Multim. Czuję, że wkrótce spotkamy się w studio, a jeśli nie, to będziemy wysłać sobie nagrania. Chcę z nim współpracować – zadeklarował Trippie.

Do tematu odniósł się także Multi, przypominając słuchaczom, że w 2019 poznali się z Reddem dzięki temu, że Amerykanin sam wybrał go na swój support.

– Wczoraj dałem mu raida na Twitchu. Ucieszył się. Napisałem mu, że na Instagramie, że to ja. Podziękował i później pokazał na streamie, że z nim piszę – wyjaśnił.

Czy doczekamy się wspólnego kawałka artystów? W ostatnim miesiącu Trippie Redd miał blisko 19 mln słuchaczy na Spotify. Jeśli współpraca faktycznie dojdzie do skutku, ma szansę stać się najgrubszą z dotychczasowych w polskim rapie.

Polecane

Share This