„Trzech mocnych zawodników” w rapowym singlu Donatana


2018.12.26

opublikował:

„Trzech mocnych zawodników” w rapowym singlu Donatana

foto: P. Tarasewicz

Początek roku przyniesie oczekiwany przez fanów powrót Donatana. Producent zapowiada nowy projekt, nad którym pracuje wspólnie z Robertem Lewandowskim. W styczniu w sieci pojawi się pierwszy singiel oraz towarzyszący mu klip. – Rapowy numer z trzema mocnymi zawodnikami – obiecuje artysta, zapowiadając: – Gruby Don wraca.

Nie wiemy, czy „rapowy numer z trzema mocnymi zawodnikami” oznacza gościnny udział trójki raperów, czy może będzie to inna konfiguracja, np. dwóch raperów, a do tego Cleo, która chwaliła się dziś na Instagramie zdjęciem z planu teledysku. Podejrzewamy, że w singlu pojawi się donGURALesko, ponieważ kiedy jeden z fanów zasugerował to na fanpage’u Donatana, producent odpowiedział poniższą emoji.

Robert Lewandowski ma być współproducentem nowego albumu Donatana. Artysta zapowiada projekt od czerwca 2017. – To co szykujemy, to największy projekt, który nie ma sobie równych pod względem pracochłonności i rozmachu. Mimo iż nie domyślacie się, co planujemy, bądźcie czujni – pisał w ubiegłym roku.

Polecane

Share This