Turbo nagrywa „Piąty żywioł”


2013.09.23

opublikował:

Turbo nagrywa „Piąty żywioł”

W studio Perlazza w Poznaniu trwają prace nad najnowszym albumem formacji Turbo Materiał na „Piąty Żywioł” jest już częściowo zarejestrowany, co zostało szeroko udokumentowane na  fanpage’u Turbo. Nagrane są już bębny i częściowo wokale. Jak poinformował gitarzysta zespołu Wojciech Hoffmann – muzyków czeka jeszcze trochę pracy, ale album już nabiera wyraźnych kształtów: Dobrze jest nagrać po 30latach od wydania debiutanckiego krążka po raz kolejny świetną płytę, a to nie jest łatwe, ale wydaje mi się, że właśnie tak będzie. Jest nieco prościej niż na „Strażniku światła”, jest dużo melodii i to jest właśnie takie nasze, takie Turbowe.

Album „Piąty Żywioł” będzie miał premierę już w listopadzie.

Poza pracą w studio Turbo także mocno w tym czasie koncertuje. W trakcie nadchodzących występów – jak zapewnia Wojciech Hoffmann – będzie można usłyszeć utwory z nowej płyty.

W najbliższych dniach zespół wystąpi w następujących miastach:

27.09 – Łódź, klub Luka

28.09 – Grójec, sala GOK

29.09 – Gostynin

03.10 – Sosnowiec, klub 2Doors

04.10 – Wrocław, klub Od Zmierzchu do Świtu

Przypomnijmy, że już 23 września ukażą się na rynku specjalne boxy Turbo, w których znajdziemy dwa albumy w cenie jednego Oferowane tytuły to: „Dead End Dorosłe dzieci” oraz „Epidemie Kawaleria Szatana”.

Tagi


Polecane

Share This