Turnover, Major League i Nai Harvest w Polsce


2014.02.11

opublikował:

Turnover, Major League i Nai Harvest w Polsce

Turnover, Major League i Nai Harvest, te trzy zespoły zobaczyć będzie można 26 maja w poznańskim klubie Pod Minogą.

Turnover to kapela z Virginia Beach, która swój ostatni album – „Magnolia” – wydała na początku 2013 roku. Muzycy zaczynali od brzmień pop punkowych, jednak „Magnolia” jest krokiem w stronę bardziej dojrzałych brzmień. Zespół porównywany jest m.in. do Title Fight czy Tiger’s Jaw.

Major League to z kolei kapela punk rockowa z New Jersey. Ostatni album – „Hard Feelings” (2012) – zebrał dobre recenzje i przyczynił się do znacznego wzrostu popularności zespołu w Stanach Zjednoczonych. Wśród muzycznych skojarzeń wymienić można The Story So Far, Man Overboard czy Such Gold.

Nai Harvest to duet z Sheffield, który głównych inspiracji swojej twórczości szuka w Stanach Zjednoczonych lat 90, na tamtejszej scenie emo indie rockowej. Na swoim koncie mają EP-kę „Hold Open My Head”, na której znalazły się cztery znakomite utwory, budząc spory apetyt na pierwszy długogrający krążek zespołu.

<iframe scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” src=”http://www.deezer.com/plugins/player?autoplay=false&playlist=true&width=640&height=240&cover=true&type=album&id=6507547&title=&app_id=undefined&ref=cgmpl” width=”640″ height=”240″></iframe>

Polecane

Share This