Tusz Na Rękach – „Fuks” (wideo)


2013.07.16

opublikował:

Tusz Na Rękach – „Fuks” (wideo)

Klip, którego realizacją się zajął sam raper wraz z grupą taneczno artystyczną Street Ałt of Mind, powstał do utworu „Fuks” i został nakręcony w dużej mierze podczas wyjazdu do Gdańska przy okazji koncertu. Resztę zdjęć zrealizowano w Kielcach i okolicach, m.in. przy Dębie Bartku, którego wiek określany jest na ok. 700 lat i który jest jednym z największych symboli województwa Świętokrzyskiego, a także na Wzgórzu Katedralnym – przez które Tusz przechodzi przez całe swoje życie.

{reklama-hh}

Sam utwór jest, krótko mówiąc, wyrazem miłości do mojej pasji jaką jest muzyka, hip-hop. Jestem z tego projektu zadowolony, szczególnie z uwagi na to, że pomysł, montaż, jak i część ujęć jest mojego autorstwa – mówi Tusz i dodaje: Dziękuję raz jeszcze wszystkim, którzy pomagali przy jego powstaniu.`

Za charakterystyczne brzmienie warstwy muzycznej odpowiada – Łukasz „Szatt” Palkiewicz, znany m.in. z działalności w ramach duetu producenckiego ‚Nocne Nagrania` jak również z projektów solowych, oscylujących wokół muzyki elektronicznej.

Album „W Brzuchu Bestii” ukaże się jeszcze w tym roku nakładem wytwórni UrbanRec.

Polecane

Share This