Tytus (Asfalt Records): „Moja firma będzie sprzedawać płyty Jacka”


2019.02.12

opublikował:

Tytus (Asfalt Records): „Moja firma będzie sprzedawać płyty Jacka”

fot. Mickey Wyrozebski

Tak jak podejrzewaliśmy NWJ i Asfalt Records łączą siły. Zapowiadany na wiosnę „Karmagedon” Tedego i Sir Micha nie będzie już dystrybuowany przez MyMusic, ale właśnie przez firmę Tytusa.

Dodatkowo już 21 lutego w warszawskim Asfalt Shopie będzie można nabyć limitowaną winylową epkę „One Star”. Sam singiel o tym samym tytule pojawi się w sieci już w czwartek. Równolegle z jego premierą ma ruszyć preorder „Karmagedonu”.

Historia zatoczyła koło, 20 lat temu siedziałem z chłopakami w jednej kabinie nagraniowej gdy powstawały właśnie kolejne zwrotki na “Nastukafszy”, a teraz moja firma będzie sprzedawać płyty Jacka. Dla mnie osobiście ważny jest też fakt, że dwie stare i ważne marki potrafią się tak blisko dogadać dla wspólnego dobra. W tym wypadku 2 + 2 wyjdzie co najmniej 7, a nie 4. Razem możemy więcej. Rzeczywiste partnerstwo to nie tylko w naszej rap grze, ale w ogóle w polskiej mentalności rzadkie zjawisko. Lubimy się odgradzać, oznaczać teren i szefować na ciasnym, ale własnym podwórku. Cieszę się, że Tede nie miał z tym problemu, czym udowodnił, że jest jedną z najbardziej otwartych osób w polskim hip0hopie – komentuje nawiązanie współpracy z NWJ Tytus.

Polecane

Share This