Ugly God przyjedzie do Polski

Ubiegłoroczny Freshman XXL da u nas jeden koncert.


2018.05.30

opublikował:

Ugly God przyjedzie do Polski

foto: mat. pras.

Już 29 czerwca w warszawskiej Proximie, w ramach Fresh N Dope League, wystąpi Freshman XXL 2017 – Ugly God. Royce Rodgers nie ma w sobie nic, co w dzisiejszym świecie uwielbienia piękna, zdrowych diet i bycia fit pozwoliłoby mu zaistnieć, a mimo to jego klip do kawałka „Water”, ma już ponad 40 mln wyświetleń w serwisie YouTube, a na soundcloudzie słuchano go nawet trzy razy częściej.

To sprawiło, że zeszłoroczny Freshman XXL, szybko załapał się do gorącej setki Billboardu, podpisał kontrakt w Asylum, a na jego mixtapie „The Booty Tape” (27 miejsce na liście Billboard 200) gościnnie pojawił się sam Wiz Khalifa. Mogliśmy go usłyszeć również na featuringach z PnB Rockiem oraz Lil Yachtym. Niedawno Ugly God zapowiedział swój debiutancki album „Bumps & Bruises”, który poprzedzała epka “Just a Lil Something Before the Album”. Wydawnictwo planowane jest jeszcze w tym roku.

Dystans do siebie, niepoprawność, nonszalancja i bezkompromisowość to tylko niektóre składowe fenomenu Ugly Goda, daleko mu od bycia poprawnym, nie dba o pieniądze, a jedyne na czym mu zależy to bycie sobą, jest przy tym do bólu szczery i prawdziwy.

Bilety w cenie 69 pln (I pula) trafiły już do sprzedaży.

Polecane