Unikalne przedmioty na aukcjach HauGood


2019.12.13

opublikował:

Unikalne przedmioty na aukcjach HauGood

Już jutro, w Światło Art Bistro przy ul. Nowogrodzkiej 10, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie charytatywne – targ świąteczny HauGood, podczas którego będzie można nabyć i licytować ciekawe, a nawet całkowicie unikalne przedmioty, jak złota płyta Edyty Górniak za album “Dotyk”, podarowana przez Warner Music Polska, czy piłki koszykowe z autografem Marcina Gortata.

Cały dochód z licytacji oraz 10% z utargu lokalu tego dnia zostanie przekazany na rzecz grupy interwencyjnej Fundacji Viva!, która ratuje zwierzęta z rąk oprawców, a ich samych doprowadza przed oblicze wymiaru sprawiedliwości. Wolontariusze ratują rocznie kilkadziesiąt psów, kotów i innych zwierząt, często wymagających kosztownego leczenia a następnie znajdują dla nich nowe, kochające domy.

Jest to już kolejna impreza zorganizowana w ramach inicjatywy HauGood, której pomysłodawcami są dziennikarka Gabi Drzewiecka i Adrian Górny, właściciel warszawskiego klubu Iskra, którym los zwierząt nie jest obojętny i sami opiekują się uratowanymi zwierzakami.

Wydarzenie potrwa od 10.00 do 18.00 a jego szczegóły można poznać tutaj (link). Jak zapowiada Gabi Drzewiecka – Przedmiotów do kupienia i licytowania będzie tak dużo i będą tak atrakcyjne, że zapowiadają się bardzo emocjonujące licytacje, będzie można nabyć takie prezenty świąteczne dla najbliższych jakich nie kupi się nigdzie indziej, jak płyta Moby’ego z autografem, a przede wszystkim zrobić na święta dobry uczynek dla zwierząt.

Inicjatywa HauGood to ogromna i realna pomoc dla naszych podopiecznych, bo pozwala na ratowanie kolejnych potrzebujących zwierząt, których życie i zdrowie są w niebezpieczeństwie i mamy nadzieję, że i tym razem kupujących nie zabraknie. Środki z zeszłorocznej imprezy pozwoliły nam na uratowanie i wyleczenie kilkunastu naprawdę ciężkich przypadków. – mówi Magda Słowińska z grupy interwencyjnej Fundacji Viva!

Polecane


Share This