Unikatowe buty chillwagonu od Borixona na aukcji WOŚP


2021.01.30

opublikował:

Unikatowe buty chillwagonu od Borixona na aukcji WOŚP

fot. kadr z wideo

W niedzielę odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji wiele osób wystawia na aukcje różne przedmioty, a pieniądze zasilą konto zbiórki 29. finału WOŚP. Do finału akcji włączył się Borixon, który postanowił przekazać na aukcję jedyne, wyjątkowe i unikatowe buty chillwagonu! Mowa o butach Nike Air Jordan z niepowtarzalnym customem wykonanym przez PimpMyShoes. Fani rapera mogą je zobaczyć m.in. w klipie Chillwagonu „Stukupuku”. Co ciekawe, buty już raz były wystawione na aukcję, ale BRX je odkupił i po raz kolejny wystawił na licytację. Zwycięzca aukcji będzie miał możliwość odebrania butów osobiście na terenie Kielc lub Warszawy. W momencie pisania artykułu, aktualna cena wynosiła 2 225 złotych. Aukcja dostępna jest w serwisie Allegro.

SPRAWDŹ TAKŻE: Borixon zamawia Kizo Burgera i Borygo Burgera. Nie takiej odpowiedzi oczekiwał

Tymczasem kilka dni temu Borixon poinformował o pewnym przedsięwzięciu. Dzikakorea – część z Was na pewno zetknęła się już z tą nazwą, która pojawiła się w trakcie promocji albumu Borixona i ReTo. Teraz Borixon ujawnił swoje plany na przyszłość związane z tym projektem.

Proszę państwa, dzikakorea to jest mój najnowszy brand odzieżowy i nie tylko. Będę robił bardzo fajne nowe produkty. Najpierw będę chodził w tych ciuchach ja i używał tych produktów, potem będą chodzić w tym całe Kielce, potem cała Polska, a na końcu cały świat – zapowiedział artysta.

Na więcej informacji musimy jeszcze poczekać.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This