Vader wystąpi przed Slayer i Megadeth


2011.02.27

opublikował:

Vader wystąpi przed Slayer i Megadeth

Live Nation z przyjemnością informuje, że przed zespołami SLAYER i MEGADETH, które zagrają 11 kwietnia w Atlas Arenie w Łodzi w ramach trasy European Carnage Tour 2011 wystąpi VADER.

Vader to jeden z najlepszych polskich zespołów eksportowych. To pionierzy death metalu, zespół, który od 25 lat nieprzerwanie istnieje na scenie metalowej. Vader ma na koncie 8 studyjnych płyt, z czego ostatnia, „Necropolis”, ukazała się w sierpniu 2009 r. Zespół pracuje nad nową studyjną płytą, „Welcome To The Morbid Reich”. Zostanie ona zarejestrowana w „Hertz Studio” od 15 marca do 10 kwietnia, miks i mastering albumu zaplanowany jest na maj. Vader zapowiada, że zaprezentuje kilka nowych utworów z nadchodzącej płyty podczas sezonu koncertowego 2011.

Obecny skład Vader to: Peter – gitara, wokal; Spider – gitara; Hal – bas oraz Paweł – perkusja.

Slayer i Megadeth – po niezwykłym sukcesie, jakim był występ zespołów na Sonisphere Festival 2010 w Warszawie – te dwa zespoły postanowiły wyruszyć razem w trasę!

Slayer i Megadeth powaliły warszawską publiczność w 2010 roku, grając dla ponad 80 000 ludzi. Ich fani oczywiście pozostali z niedosytem i już na drugi dzień nie mogli się doczekać następnych koncertów. Na szczęście Slayer i Megadeth już za półtora miesiąca zawitają do Polski!

Bilety w cenach 154, 176, 209 zł dostępne na LiveNation.pl i w sklepach.

Polecane

Share This