Vavamuffin zagrali w Poznaniu


2012.05.31

opublikował:

Vavamuffin zagrali w Poznaniu

Sekretna lokalizacja pierwszego koncertu Vavamuffin w ramach trasy Red Bull Tourbus Tajne Koncerty, we wtorkowy wieczór została odtajniona! Ponad 400 fanów dało się porwać jamajskim rytmom, które zawładnęły niedostępnymi na co dzień murami Fortu 1 (ul. Książęca).

Stolica Wielkopolski przywitała jeden z najbardziej cenionych polskich kolektywów reggae iście tropikalnym klimatem i rozentuzjazmowanym tłumem wielbicieli Vavamuffin. Szczęśliwcy, którym udało się zdobyć bilety na pierwszy w ramach trasy koncert, już od godziny piątej tłumnie gromadzili się w miejscu zbiórki. Spod Muzeum Narodowego przewożeni byli w docelowe miejsce koncertu, czyli do Fortu 1.

Nim na mobilnej scenie muzycznej Red Bull Tourbus pojawiła się gwiazda wieczoru, publiczność rozgrzewał zespół Irena – laureat konkursu Rytmy Młodych. Punktualnie o dziewiątej na dach autobusu weszli członkowie ekipy Vavamuffin wywołując tym samym gromki aplauz zgromadzonych. Poznaniacy wraz z zespołem śpiewali teksty takich piosenek jak: „Babilon da bandit”, „Paramonov”, czy Hooligan Rootz.

Red Bull Tourbus Tajne Koncerty to cykl trzech muzycznych wydarzeń, które odbywają się w wyjątkowych, nietuzinkowych lokalizacjach, a publiczność poznaje miejsce koncertu na chwilę przed jego rozpoczęciem. Zaskakujące, industrialne tereny zamienione na jeden dzień w przestrzenie koncertowe, muzyka w murach niedostępnych wcześniej obiektów –  to tylko niektóre znamiona Tajnych Koncertów Red Bull Tourbus.

Już w najbliższy czwartek 31 maja – Red Bull Tourbus wraz z Vavamuffin dotrze do Wrocławia. Trzecim i ostatnim przystankiem na trasie Red Bull Tourbus Tajne Koncerty będą 1 czerwca – Katowice.

Polecane

Share This